PODZIEL SIĘ

Zabieg – marzenie! Technologia Ion Magnum została opracowana na Uniwersytecie Londyńskim przez współwynalawzcę pierwszego na świecie rozrusznika serca Dr Gerrego Pollocka. Powoduje gimnastykę mięśni bez konieczności wysiłku, wspomaga wydzielanie hormonów usprawniających procesy metaboliczne i spalanie tkanki tłuszczowej (w tym trudnego do pozbycia się tłuszczu trzewnego). Urządzenie posiada certyfikat FDA świadczący o jego skuteczności i bezpieczeństwie, a innowacyjną technologię docenili lekarze medycyny estetycznej, w tym dr Iwona Radziejewska, którą zapytaliśmy o opinię. 

Jak działa Ion Magnum?

Sygnał wychodzący z urządzenia Ion Magnum jest zsynchronizowany z rytmem procesów biologicznych i przez rdzeń kręgowy trafia do mózgu. Odpowiedzią jest pełny, szybki skurcz mięśni bez konieczności ruchu, bez skutków ubocznych w postaci zmęczenia i bólu. Mięśnie zachowują się tak samo, jak podczas uprawiania sportu. Skurcz ten wspomaga wydzielanie hormonów usprawniających procesy metaboliczne w organizmie oraz działających odmładzająco na skórę.

Ion MagnumW organizmie zachodzą następujące procesy:
1. Urządzenie rezonuje przebieg sygnałów nerwowych o wysiłku fizycznym.
2. Impuls z urządzenia dociera do nerwu ruchowego.
3. Sygnał rozprzestrzenia się za pośrednictwem układu nerwowego.
4. Nerwy ruchowe stymulują pracę całego układu mięśniowego.
5. Informacja o wysiłku fizycznym dociera do mózgu.
6. Przysadka uwalnia HGH i TSH.
7. TSH pobudza tarczycę do uwalniania T4.
8. T4 jest przekształcany w T3.
9. W efekcie następuje zwiększenie procesów metabolicznych, które zwiększają spalanie tłuszczu i stanowią źródło energii do budowania mięśni.

Ion Magnum

Efekty zabiegu

Zabiegi z wykorzystaniem Ion Magnum stosowane są do modelowania wybranych partii ciała, wspomagają naturalne procesy detoksykacji, stymulują kolagen. Tkanka tłuszczowa ulega redukcji, a skóra pozostaje jędrna, gładka i elastyczna. Dodatkowo Ion Magnum pozytywnie oddziałuje na funkcjonowanie całego organizmu i dobre samopoczucie – tak samo, jak naturalny wysiłek fizyczny.

Ion Magnum może być stosowany na ciało oraz twarz, powodując redukcję zmarszczek, wzrost elastyczności i gładkości skóry, zwężenie porów, rozjaśnienie przebarwień, zmniejszenie obrzęków pod oczami, uniesienie policzków i brwi, spłycenie fałdów nosowo-wargowych i marionetkowych.

ION2

Efekty po dwóch zabiegach ION Magnum

Ion Magnum modeluje sylwetkę bez interwencji chirurgicznej, a zabieg jest praktycznie bezbolesny i bardzo bezpieczny, nie zostawia na skórze żadnych śladów w postaci obrzęków czy krwiaków, bezpośrednio po jego wykonaniu można wrócić do codziennych aktywności.

Co na to ekspert?

dr_Radziejewska

– Można powiedzieć, że Ion Magnum funduje nam siłownię bez wysiłku – poleca dr Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej, specjalista flebolog. – Do zabiegu trzeba się zresztą przygotować tak, jakbyśmy szli ćwiczyć, wypijając wcześniej odpowiednio dużo wody i zjadając zbilansowany posiłek (najlepiej 2 godziny przed zabiegiem). Co ważne, zabieg pomaga spalić tzw. tłuszcz trzewny, czyli osadzający się na narządach wewnętrznych, który ma istotne znaczenie dla naszego zdrowia, a bywa naprawdę oporny na dietę czy nawet ćwiczenia fizyczne. Najlepsze efekty przynosi wtedy, gdy jest wykonywany na dosyć wysokich parametrach. Niektóre panie odczuwają nawet po nim zakwasy! Rezultaty są często widoczne już po pierwszym zabiegu, choć najlepiej wykonać serię 6-10 powtórzeń. Efekty są naprawdę spektakularne, a różnica w obwodach talii i bioder znacząca. 

Ion Magnum ma też działanie terapeutyczne – wzmacniając i relaksując mięśnie pomaga zmniejszyć bóle kręgosłupa czy stawów, a poprzez stymulację wydzielania hormonów działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Jedna z naszych pacjentek odchudzała się (zeszła z rozmiaru 42 na 36), a ponieważ miała za sobą operację kręgosłupa, nie mogła „normalnie” ćwiczyć. Poddała się zabiegom Ion Magnum i okazało się, że pozbyła się nie tylko krągłości, ale też towarzyszącego jej na co dzień bólu! Zabieg jest też świetny jako alternatywa dla ćwiczeń, np. chętnie korzystają z niego osoby biegające, które na skutek kontuzji nie mogą przez pewien okres uprawiać sportu. Jest również polecany i bezpieczny dla osób z chorobą Hashimoto, u których wyhamowany został metabolizm tkanki tłuszczowej.

Gdzie wykonasz zabieg Ion Magnum?

logo dr RadziejewskaDr Iwona Radziejewska-Choma
ul. Saska 6a lok. 4
03-968 Warszawa
tel. 600 888 988, 602 723 272
www.radziejewska.pl

PCMEDr Artur Markowski 
Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Szosa Chełmińska 84/86 (Dom Zdrowia, III p.)
87-100 Toruń
tel. 881 931 685
www.pcme.pl

Medezthetic Medycyna Estetyczna i Przeciwstarzeniowa
dr Zdanowska
Stanisława Więckowskiego 2a/4
Szczecin
tel. 604 928 333

Dr Małgorzata Lewicka-Kisiel
Kotarbińskiego 7/1
Słupsk 
tel. 505 905 196
www.mmkisiel.pl

Dystrybutorem Ion Magnum jest:
www.stelliomedandcare.pl