Nieinwazyjny lifting twarzy i ciała Ulfit

584
0
PODZIEL SIĘ

Technologia HIFU zdobyła już popularność wśród pacjentów – za wysoką skuteczność w ujędrnianiu skóry i małą inwazyjność zabiegu. Na rynku pojawiają się nowe urządzenia ją wykorzystujące – Ulfit wyposażony jest w głowice, które pozwalają działać na trzech głębokościach tkanki, nie tylko umożliwiając zabiegi liftingu, ale też redukcję tkanki tłuszczowej i modelowania wybranych obszarów ciała. 

Ulfit zabiegUlfit – jak działa?

Ulfit wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), której założeniem jest perfekcyjne skupienie fali ultradźwiękowej o podwyższonej energii na niewielkim, punktowym obszarze w tkance podskórnej (bez naruszania ciągłości skóry). Dochodzi tam do koagulacji, w efekcie czego skróceniu ulegają włókna kolagenowe, a skóra ujędrnia się. Dzięki temu można w nieinwazyjny sposób uzyskać widoczny efekt liftingu twarzy, uniesienie policzków, brwi, likwidację tzw. chomików i drugiego podbródka, poprawie ulega cały owal. Jednocześnie pobudzona zostaje produkcja nowego, młodego kolagenu – więc optymalny efekt zabiegu będziesz mogła ocenić po 2-3 miesiącach.

Zabieg liftingujący na twarz może być stosowany na następujące obszary:

  • czoło
  • brwi
  • policzki
  • okolice żuchwy
  • delikatne okolice oczu i ust
  • dekolt i szyja
  • podwójny podbródek

Ulfit wyposażony jest w komplet specjalnych aplikatorów umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki. Na twarz można stosować trzy różne głębokości (1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm), aby dostać się do trudno dostępnych obszarów. Ponadto technologia MCFU (Macro Focused Circular Ultrasound) działa na podskórna warstwę tłuszczu (na trzy głębokości: 6, 9 lub 13 mm), aby usunąć z niej wyselekcjonowane komórki tłuszczowe i uzyskać doskonałą sylwetkę. Dzięki temu można wysmuklić i wymodelować obszary ciała oporne na dietę czy ćwiczenia, takie jak brzuch, boczki, ramiona (tzw. pelikany), wewnętrzna strona ud czy wałeczki na plecach. Okrągła głowica wyposażona w technologię MCFU pozwala na łatwe dotarcie do większych części ciała, zapewniając równą i dokładną dystrybucje energii ultradźwiękowej. Dodatkowo rotacje wytwarzane w rękojeści dzięki specjalnemu przetwornikowi intensyfikują działanie ultradźwięków na głębokie podskórne warstwy tłuszczu – dla jeszcze lepszych efektów redukcji obwodów i ujędrnienia skóry!

zabieg UlfitZabieg jest całkowicie bezpieczny, prawie bezbolesny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po jego wykonaniu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Jego dużą zaletą jest to, że można go wykonywać przez cały rok. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując serię 1-3 powtórzeń. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, pełen efekt po 3 miesiącach.

zabieg Ulfit

Więcej o Ulfit na:
www.bogdanidermatologia.pllogo Bogdani

ZOSTAW ODPOWIEDŹ