WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Nowy zabieg hydrodynamiczny w Skin Esthetic

W gabinecie Skin Esthetic na warszawskich Bielanach odbyła się premiera nowego urządzenia hydrodynamicznego łączącego technologię hydroporacji z radiofrekwencją. Zabieg pozwala na dokładne oczyszczenie, odświeżenie i wygładzenie skóry, ułatwiając jednocześnie wnikanie aplikowanych składników aktywnych (np. nawilżających), skutecznie ujędrnia i odmładza skórę, a w przypadku zabiegów na ciało – modeluje sylwetkę i niweluje cellulit. Szybko widoczne efekty! Szkolenie i prezentację urządzenia poprowadziły: Katarzyna Piaseczna, główny szkoleniowiec EuroScaleMed oraz Ana Bestic, główny szkoleniowiec Jet Tech.

Hydroporacja

Hydroporacja umożliwia dostarczanie w głąb skóry składników aktywnych poprzez rozbicie ich na mikrokropelki (dzieje się tak dzięki użyciu sprężonego powietrza, które pozwala wprowadzić je w ruch z prędkością ponaddźwiękową!). Kiedy strumień „rozciągając” skórę w miejscu kontaktu powoduje baroforezę, mikrokanaliki w naskórku rozszerzają się, co umożliwia złuszczenie i nawilżenie skóry, a także skuteczne, bezigłowe dostarczenie składników aktywnych w głąb skóry. Stosowane w zabiegu aktywne, jednorodnie zmikronizowane serum zapewnia szybki efekt zdrowej, promiennej, odżywionej i głęboko nawilżonej skóry bez okresu rekonwalescencji!

Strumień mikrokropelek wywołuje na skórze przyjemne uczucie chłodzenia, pobudza też mikrokrążenie, uelastyczniając skórę i zmniejszając obrzęki. Zabieg jest bardzo przyjemny, wręcz odprężający. Protokoły i sera są dobierane indywidualnie, dzięki czemu urządzenie to może być bezpiecznie stosowane do każdego, nawet problematycznego rodzaju skóry (np. skóra sucha, trądzikowa, naczynkowa, z przebarwieniami, dostępne też jest regenerujące serum bio ze składnikami organicznymi i wegańskimi oraz tzw. boostery młodości).

Specjalnie zaprojektowana głowica pozwala na głęboką, ale bardzo delikatną, bezigłową penetrację składników aktywnych pod warstwę rogową naskórka. Zaprojektowano ją w taki sposób, aby mogła dostarczać zmikronizowane serum przy zmniejszonej ilości powietrza (strumień powietrza jest regulowany), dzięki czemu zabieg można wykonywać bezpiecznie na delikatnych obszarach, takich jak kontur ust czy okolica oczu.

Skin Esthetic Bielany
Premiera nowej technologii odbyła się w Skin Esthetic w Warszawie

Radiofrekwencja

Urządzenie wykorzystuje też pojemnościową radiofrekwencję – monopolarną do zabiegów na ciało oraz bipolarną do zabiegów na twarz, szyję i dekolt. Zabiegi są wykonywane za pomocą specjalnie zaprojektowanych aplikatorów ceramicznych, które zapewniają bardzo skuteczne „podgrzewanie” skóry bez ryzyka poparzenia i dyskomfortu. Pacjenci porównują tę część zabiegu do masażu ciepłymi kamieniami!

Sama technologia RF zastosowana w tym urządzeniu jest rezultatem wielu lat badań – jej wyjątkowość polega na tym, że pozwala na efektywne i bezpieczne połączenie hydroporacji i radiofrekwencji podczas tej samej sesji. System pozwala na kontrolowane ogrzewanie warstwy lipidowej, dzięki czemu bariera skórna staje się bardziej przepuszczalna dla substancji lipolitycznych i hydrofilowych podawanych podczas etapu hydroporacji. W oprogramowaniu dostępny też jest specjalny tryb wazodylatacji (rozszerzania naczyń krwionośnych), który wpływa na wyjątkową przepuszczalność naskórka, co pozwala na optymalną i bardzo szybką penetrację serum.

To nie wszystko. Fale RF zastosowane w tym urządzeniu pobudzają formowanie nowych akwaporyn, kanałów wodnych regulujących wewnątrzkomórkowy przepływ wody w skórze. Dzięki temu możliwe jest nawilżanie w głębokich warstwach naskórka.

W sumie dostępne jest aż 91 programów RF, w tym 62 programy na ciało, 29 na twarz i 26 combo. Połączenie hydroporacji z radiofrekwencją pozwala uzyskiwać lepsze i szybsze efekty, niż technologie te stosowane oddzielnie. Ciepło wytwarzane przez tkanki pobudza produkcję kolagenu i elastyny, prowadząc do przebudowy skóry, a w efekcie jej ujędrnienia i odmłodzenia.

Wskazania – twarz, szyja, dekolt:

  • wiotkość skóry
  • zmarszczki
  • konturowanie twarzy
  • poprawa tekstury skóry

Wskazania – ciało:

  • wiotkość skóry
  • modelowanie sylwetki
  • miejscowa otyłość
  • cellulit
  • rozstępy

Zabieg wykonasz w:

Skin Esthetic

Skin Esthetic
Al. Reymonta 24 lok. 2, Warszawa
tel. 22 669 04 38
https://www.facebook.com/skinestheticpl
BOOKSY SKIN ESTHETIC>

Wyłącznym dystrybutorem technologii jest:

Euroscalemed

www.euroscalemed.pl

Dodaj komentarz

Podobne tematy

pielęgnacja twarzy

Sprawdzone sposoby pielęgnacji twarzy

Codzienna pielęgnacja twarzy to różnego rodzaju rytuały, które mają sprawić, że cera będzie zdrowsza, piękniejsza, a także na dłużej zachowa młodzieńczy wygląd.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki