WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

maska do włosów

Maska czy odżywka do włosów – co wybrać?

Prawidłowa pielęgnacja włosów to nie tylko regularne ich mycie, ale też dostarczanie im odpowiednich składników odżywczych, które pomogą w regeneracji. Dwa kluczowe produkty, jakie warto wprowadzić do swojej rutyny pielęgnacyjnej, to odżywka i maska do włosów. Ale czy zastanawiałaś się kiedyś, jaka jest między nimi różnica? I którą z nich wybrać, by osiągnąć najlepsze efekty?

Różnice między maską a odżywką

  • Czas działania

Odżywka działa szybko i jest idealna do codziennej pielęgnacji. Z kolei maska potrzebuje więcej czasu, ale to dostarcza głębsze nawilżenie i regenerację.

  • Intensywność działania

Odżywka zazwyczaj działa powierzchniowo, natomiast maska wnika w głąb włosów, zapewniając intensywną odbudowę i odżywienie.

  • Częstotliwość stosowania

Odżywka jest produktem do codziennego użycia, maskę natomiast zaleca się stosować 1-2 razy w tygodniu.

Odżywka czy maska?

Stosowanie zarówno odżywki, jak i maski ma ogromne korzyści dla zdrowia i wyglądu włosów. Odżywki zapewniają błyskawiczne nawilżenie, wygładzenie i ułatwiają rozczesywanie, podczas gdy maski dostarczają długotrwałą regenerację i odbudowę.

Wybór między maską a odżywką nie powinien być kwestią „albo-albo”. Oba produkty mają swoje unikatowe korzyści i znakomicie się uzupełniają.

MUDII – kosmetyki, o których mówią wszyscy

MUDII to nowa marka kosmetyków do włosów, tworzona we współpracy z najlepszymi fryzjerami i technologami w kraju. Komponują autorskie receptury, oparte na nowoczesnych technologiach i opatentowanych składnikach.

Kosmetyki marki, są tworzone tak, aby można było ich używać niezależnie od rodzaju włosów. Jeśli zależy Ci na wygładzeniu, bez obciążenia, wybierz serię Smoothing System. Znajdziesz w niej m.in. wygładzającą odżywkę Smoothing Conditioner do codziennego stosowania oraz maskę Smoothing Mask, która zapewni Ci efekt gładkich i prostych włosów bez konieczności używania prostownicy.

Jeśli chciałabyś nawilżyć, zregenerować i podkreślić naturalny charakter włosów – produkty Hydrating System, wśród których znajdziesz między innymi odżywkę do codziennego stosowania – Hydrating Conditioner.

Warto wiedzieć, że produkty marki MUDII są testowane dermatologicznie, a także poddawane badaniom aplikacyjnym i aparaturowym, które potwierdzają ich skuteczność.

Artykuł partnera

Dodaj komentarz

Podobne tematy


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki