WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Kosmetyki do pielęgnacji

Zdrowa i dobrze wypielęgnowana skóra to podstawa, aby cieszyć się pięknym i młodym wyglądem. Z tego względu warto zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, które ją dogłębnie nawilżą i dostarczą cennych składników. W tym celu najlepiej zastanowić się nad potrzebami skóry, sprawdzając przy tym jej stan. Duże znaczenie ma również pora roku, gdyż pod wpływem różnych warunków atmosferycznych skóra może nieco inaczej się zachowywać. Trzeba pamiętać, że potrzeby skóry zmieniają się nie tylko z wiekiem, ale też pod wpływem czynników zewnętrznych. Jeśli szukasz wysoce skutecznych kosmetyków, warto sięgać po dermokosmetyki, kosmeceutyki i produkty profesjonalne, które zwykle zawierają wyższe stężenia substancji aktywnych o udowodnionym i nierzadko przebadanym działaniu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych artykułów, aby dowiedzieć się więcej o właściwej pielęgnacji twarzy i ciała.

Peel Mission Mascne Face Mist

Mgiełka na mascne!

Mascne to nowe pojęcie w pielęgnacji skóry – to tzw. trądzik od maseczki. Marka Peel Mission wprowadza nowość – mgiełkę Mascne Face Mist, która zapobiega tym objawom!

pianki do higieny intymnej Solverx

Pianki do higieny intymnej Solverx

Pianki do higieny intymnej Solverx powstały po wnikliwej analizie składów produktów tego typu dostępnych na rynku. Prosta receptura bazująca na wyselekcjonowanych kwasach oraz olejach roślinnych została przetestowana dermatologicznie.

kremy od dermatologów

Kremy od dermatologów

Już od wielu lat na świecie obecny jest trend „kremów od dermatologów”. Czas na polskie kremy! Dr Ewa Chlebus stworzyła własną terapię retinolową, a dr Aleksandra Rymsza – kosmetyki przeciwzmarszczkowe Pure Story. 

1 2

Nasi eksperci

Dr Gabriel Ruciński

Dr Gabriel Ruciński

certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki