WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Centrum Estetyki Ciała

Centrum Estetyki Ciała

Centrum Estetyki Ciała

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 20:00
Wtorek: 07:00 - 20:00
Środa: 07:00 - 20:00
Czwartek: 07:00 - 20:00
Piątek: 07:00 - 20:00

O Centrum Estetyki Ciała

W Centrum Estetyki Ciała wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej, by przywrócić Ci radość z Twojej sylwetki. Stosujemy nowoczesne sprawdzone i bezpieczne metody, które pozwalają osiągać oczekiwane efekty.

Chcemy, żeby nasi pacjenci podejmowali świadome i dobre decyzje, dlatego tłumaczymy przebieg i istotę zabiegu, odpowiadamy na pytania i wątpliwości.

Zależy nam też, by każdy czuł się u nas komfortowo, dlatego zapewniamy opiekę pozabiegową (zmiany opatrunków, kontrole lekarskie, masaże), a po poważniejszych operacjach udostępniamy również mieszkanie tuż obok Centrum, by pacjent mógł w spokoju przejść rekonwalescencję.

W naszym Centrum pracują profesjonaliści – lekarze medycyny estetycznej, chirurdzy, dermatolodzy, trycholog i dietetyk, masażysta oraz wykwalifikowany personel bloku operacyjnego. Nasz szef dr n. med. Henryk Mekle jest specjalistą z zakresu chirurgii laserowej i trenerem z zakresu przeprowadzania zabiegów metodą liposukcji infradźwiękowej N.I.L. Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w codziennej pracy. Wciąż się rozwijamy i poznajemy nowe metody zabiegowe, by móc pomagać pacjentom jak najlepiej.

Opinie o Centrum Estetyki Ciała

Napisz opinię