WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

kosmeceutyki Neauvia

Kosmeceutyki Neauvia The Advanced Holistic Approach

Marka Neauvia to wiodący producent wypełniaczy tkankowych, kosmeceutyków oraz urządzeń hi-tech w zakresie medycyny estetycznej, który jest obecny na rynku od 2012 roku. Przez ostatnie lata marka weszła w bardzo intensywny rozwój i ekspansję zarówno w Polsce jak i na świecie. Jako pierwsza marka opracowała też protokoły, które łączą urządzenia, wypełniacze i moc kosmeceutyków w jedną procedurę, potwierdzoną badaniami klinicznymi i potęgującymi się w czasie efektami pozabiegowymi.

Ideą, która mocno definiuje markę Neauvia, jest Smart Combination Therapy, czyli holistyczne podejście do procesu starzenia. Dzięki posiadaniu w swojej ofercie wypełniaczy, urządzeń i kosmeceutyków, marka może łączyć różne terapie i jednocześnie dać pacjentowi zaopiekowanie po powrocie do domu w postaci bogatej pielęgnacji skóry kosmeceutykami Neauvia – teraz w nowej odsłonie, w nowych opakowaniach w kolorze czerwonym, wyprodukowanych ze szkła. Jako marka szanująca środowisko, Neauvia zmodyfikowała też opakowanie papierowe, tak aby zużywać jak najmniej papieru. Nowością w gamie jest preparat do ust Lip Bliss na bazie frakcjonowanego kwasu hialuronowego, wypełniającego peptydu i ekstraktów roślinnych, który wspaniale pielęgnuje usta po zabiegu korekty kwasem hialuronowym, jak również stanowi codzienny „must have” każdej kobiety dbającej o usta.

Neauvia
Konferencję prasową wprowadzającą nową gamę kosmeceutyków poprowadziła prezenterka Dorota Gardias wspólnie z ekspertami: ambasadorką marki Neauvia, lekarzem medycyny estetycznej dr Beatą Dethloff oraz Moniką Kucharską Business Development Manager Cosmeceuticals. Na zdjęciu w środku: Ireneusz Matuszczak, Dyrektor Generalny Neauvia Poland.

Kosmeceutyki Neauvia The Advanced Holistic Approach!zostały stworzone z myślą o synergicznym działaniu w połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej. Zapewniają:

  • jeszcze lepsze efekty estetyczne po zabiegach,
  • pielęgnację dostosowaną do różnych potrzeb i problemów skóry
  • zaawansowane formuły o udowodnionej skuteczności i doskonałym działaniu, poparte wiedzą medyczną oraz badaniami in vitro i ex-vivo
  • silne działanie przeciwstarzeniowe i ochronne oraz naprawcze.
kosmeceutyki Neauvia

Naszymi redakcyjnymi hitami są w tej linii:

  • Serum C-Shot – serum na bazie 30% witaminy C w wysoko aktywnej formie (3-O-Etylo askorbinowy), pięknie rozświetla skórę, ujędrnia, chroni przed wolnymi rodnikami
  • Advanced Cream – otulający skórę odżywczy krem z czynnikami wzrostu rekomendowany po zabiegach medycyny estetycznej, a także do skóry z objawami starzenia, wrażliwej, zniszczonej, uszkodzonej
  • Ceramid Shield – krem z kompleksem ceramidowym, do stosowania po zabiegach, ale pokochasz go też, gdy masz skórę wrażliwą lub przesuszoną!
  • Lip Bliss – nowość! To coś więcej niż balsam do ust, który wspaniale nawilża, zmiękcza i regeneruje usta. Może być stosowany po korekcji ust w gabinecie, zapobiegając siniakom i zwiększając efekty wypełnienia.

Polecamy!

Więcej na www.neauvia.pl

Neauvia
Iwona Czapran /WirtualnaKlinika.pl (w środku) z Ireneuszem Matuszczakiem, Dyrektorem Generalnym Neauvia Poland, i Moniką Kucharską, Business Development Manager Cosmeceuticals.

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Neauvia

„Terapia w kremie”

Domowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa jest równie ważna jak zabiegi wykonywane w gabinecie. Poznaj kosmeceutyki Neauvia Advanced Care System!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki