WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Serum do ust Caromed po zabiegach modelowania i powiększania ust

Coraz większą popularność zyskują specjalne balsamy do ust, przeznaczone do stosowania po zabiegach medycyny estetycznej.

Serum You Want My Lips firmy Caromed to intensywnie nawilżający preparat polecany do ust po zabiegach estetycznych. Zapewnia zmysłowe, kształtne i błyszczące usta, a dzięki intensywnemu nawilżaniu ust – jeszcze dłuższe zadowolenie z efektów ich modelowania, uzyskanych w gabinecie za pomocą wypełniaczy kwasu hialuronowego. Zawiera XL Size Complex (Castor Oil i Capsicium), który długotrwale nawilża usta i wzmacnia ich naturalny kolor oraz sprawia, że stają się pełniejsze, witaminę B5, która nawilża i zmiękcza usta, witaminę E, która eliminuje wolne rodniki i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Testowane dermatologicznie.

Serum nawilża usta, zwiększa ich objętość, wzmacnia naturalny kolor i zapewnia efekt zmysłowego blasku („glass effect”). Dostępne jest w trzech wersjach: transparentnym,
różowym (Pink Nude) i czerwonym (Rosso Italiano). Serum może być używane samodzielnie (daje wtedy większą objętość i nawilżenie ze względu na większą penetrację) bądź na szminkę – wzmacnia wtedy jej kolor i daje efekt lustrzanego odbicia.

Serum kupisz na: www.sklep.ansconcept.pl

Dodaj komentarz


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki