WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

KLINIKA GALENA

KLINIKA GALENA

Żywiecka 71
43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 19:00
Wtorek: 08:00 - 19:00
Środa: 08:00 - 08:00
Czwartek: 08:00 - 08:00
Piątek: 08:00 - 08:00

O KLINIKA GALENA

Klinika Galena to miejsce, w którym można skorzystać z pomocy specjalistów z dziedzin takich jak ginekologia, położnictwo, anestezjologia, radiologia, ortopedia, onkologia, chirurgia plastyczna, diabetololgia, gastrololgia, chirurgia, urologia i genetyka.

W klinice wykorzystywane są nowoczesne oraz innowacyjne metody, a także specjalistyczny sprzęt. Celem podejmowanych działań jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej.

Opinie o KLINIKA GALENA

5
(1 opinia)

Napisz opinię


Anna

Po dwóch ciążach (do tego w późnym wieku) moje ciało nie wyglądało już tak jak kiedyś i przez to popadłam w wielkie kompleksy?. Nie chciałam zaakceptować takiego stanu rzeczy, dlatego zaczęłam szukać specjalisty, który byłby w stanie pomóc w zakresie ginekologii estetycznej. Na szczęście trafiłam na klinikę Galena w Bielsku-Białej, w której mogłam liczyć na fachową radę i przede wszystkim odpowiednie podejście Pani doktor, która wykonała u mnie zabieg rewitalizacji okolic intymnych. Zabieg ten wykonałam u Lek. Emilii Sitkiewicz i z czystym sercem mogę ją Wam polecić. Wykonuje ona także m.in labioplastykę czy pomaga osobom, które mają problem z niedotrzymywaniem moczu. Moje koleżanki również leczyły się w klinice Galena i każda z nich jest równie zadowolona jak i ja ?

5.000000000