WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Dr Samborska Medycyna Estetyczna i Stomatologia

Dr Samborska Medycyna Estetyczna i Stomatologia

Dr Samborska Medycyna Estetyczna i Stomatologia

Obarowska 21 lok. 29
04-337 Warszawa, mazowieckie

Pokaż numer telefonu

O Dr Samborska Medycyna Estetyczna i Stomatologia

„Primum non nocere – zanim coś zrobisz czy powiesz – pomyśl, bo inni nie robią i nie myślą tak jak ty…” to moje motto przewodnie.

Urodziłam się i wychowałam w Łodzi, a obecnie mieszkam w Warszawie. Od kiedy pamiętam zawsze marzyłam i konsekwentnie dążyłam, by zostać lekarzem, najchętniej chirurgiem. Jednak życie jest przewrotne i nie zawsze w końcu robimy to, co chcemy…. W 1994 roku ukończyłam wydział stomatologiczny Krymskiego Instytutu Medycznego w Symferopolu. W 1999 roku uzyskałam tytuł specjalisty I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej. a od 2008 roku rozpoczęła się trwająca do dziś moja „przygoda” z medycyną estetyczną, przygoda, która doskonale wplata się w pracę stomatologa.

W 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Medycyny estetycznej z elementami kosmetologii przy Wydziale Farmaceutycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie śmiało mogę powiedzieć, że praca jest nie tylko źródłem utrzymania się, ale również moją ogromną pasją. Umiejętności i wiedzę zakresu anti-aging stale pogłębiam uczestnicząc w kursach i kongresach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Prowadzę również szkolenia dzieląc się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Są to zajęcia zarówno dla lekarzy wykonujących już zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (techniki implantacji nici, zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy), jak i dla studentów studiów podyplomowych WUM z aparatury high-tech. Od 2014 roku współpracuję z marką Neauvia Organic, a w 2016 roku zostałam Ambasadorem Marki Neauvia Organic.

Uważam, że w pracy lekarza – i to nie tylko tego zajmującego się medycyną estetyczną – ważne jest uważne słuchanie pacjentek, one są najważniejsze. Dlatego czasem trzeba być bardzo asertywnym, asertywnym za pacjentki, pokazać, co jest złe, co niepotrzebne. Przekonać, że zanim dokonają zmiany w ciele, muszą być gotowe na zmiany w sobie. I zawsze staram się przy tym być człowiekiem, który stara się – najlepiej jak umie – pomagać innym…

Opinie o Dr Samborska Medycyna Estetyczna i Stomatologia

Napisz opinię


Monika Wasilczuk

Najlepsza P.Doktor ,która potrafi doradzić i podpowiedzieć jaki zabieg jest potrzebny dla skory .Lubi efekt naturalności .Nie wciska zabiegów na siłę. Liczy się przede wszystkim Pacjent oraz jego zadowolenie i końcowy efekt .
Polecam :)