WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Barberian Esthetic

Nergal otwiera Barberian Esthetic

9 stycznia 2019 roku odbyło się otwarcie nowej kliniki medycyny estetycznej przeznaczonej wyłącznie dla mężczyzn, której założycielem jest Adam Nergal Darski – Barberian Esthetic w Warszawie. 

Nowa klinika została stworzona w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie panów, gdzie będzie można skorzystać z zabiegów najwyższej jakości w miłym, męskim wnętrzu zaprojektowanym przez Martę Kruczyk.
 Przyjmują tutaj specjaliści wielu dziedzin: lekarze medycyny estetycznej, fizjoterapeuci, dermatolog, dietetyk, trycholog, osteopata, kosmetolog i trener rozwoju mentalnego. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt (m.in. platformę laserową Alma Harmony, urządzenie Geneo). Nie mogło też zabraknąć zabiegów z wykorzystaniem pierwszych na rynku męskich wypełniaczy Neauvia Man. Panowie będą też mogli kupić na miejscu preparaty pielęgnacyjne linii Neauvia Man, w tym bestsellerowy i lubiany czarny krem Rebalancing Rich Cream, który po aplikacji stapia się z kolorem skóry. :-)

Planowane otwarcie dla klientów: 28 stycznia 2019 roku.

Adres: Warszawa, Jaktorowska 5
Kontakt : office@barberianesthetic.pl

https://www.youtube.com/watch?v=YWJjgli7thc

Barberian Esthetic

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Galderma

Męskość ma wiele twarzy

Pod tym hasłem ruszyła kampania firmy Galderma, powstała przy współpracy z lekarzami, której celem jest pokazanie, jakie zmiany zaszły w myśleniu o definicji męskości, kim jest współczesny mężczyzna i jakie ma potrzeby, także estetyczne.

męski brzuch

Zabiegi rzeźbiące „kaloryfer”

Poznaj zabiegi rzeźbiące „kaloryfer”, które pomogą uzyskać wymarzony efekt napiętego, umięśnionego brzucha, choć ćwiczeń i diety nie zastąpią:-)

klatka piersiowa męska

Wszystko o ginekomastii

Skąd się biorą przerośnięte piersi u mężczyzn? Jak wygląda zabieg ich korekcji? Wyjaśniamy!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki