WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

czerwone usta

Co wstrzykiwać w usta?

Zdecydowanie – tylko i wyłącznie kwas hialuronowy wysokiej jakości! Dlaczego?

Bo to jedyna substancja, która daje czasowy i naturalny efekt korekcji kształtu i wielkości ust. W renomowanych gabinetach nie spotkasz się z zabiegami trwałego wypełniania ust np. płynnym silikonem lub kolagenem – ale ciągle możesz na nie trafić, jeśli korzystasz z preparatów niewiadomego pochodzenia i zabiegów wykonywanych przez przypadkowe osoby np. w trakcie „lip filler party”.

Przestrzegamy! To nie tylko kwestia estetyki, ale też Twojego zdrowia – łącznie z ryzykiem bolesnych komplikacji i martwicą tkanek. Taki wypełniacz można usunąć tylko chirurgicznie – co zawsze zostawia na skórze ślad i nie jest prostym zabiegiem. Dlatego też wiele hollywoodzkich gwiazd z fatalnie zrobionymi ustami, np. piękna niegdyś Lara Flynn Boyle, pogodziło się z ich wyglądem i nie ryzykuje ich bolesnej i niepewnej poprawy ręką chirurga.

Po co więc ryzykować, skoro pod ręką masz wiele doskonałych preparatów kwasu hialuronowego, pozwalających dowolnie i bezpiecznie modelować usta? Dodatkowo ich zaletą jest działanie nawilżające i rewitalizujące. Jeśli coś pójdzie nie tak i na przykład usta będą za bardzo „napompowane”, lekarz może podać hialuronidazę, która przyspieszy rozkład kwasu hialuronowego.

operacja ust
Chirurgiczne usunięcie silikonowego wypełniacza ust – zabieg pokazał na Instagramie rosyjski lekarz publikujący jako dr.alexv (fot. Instagram)

 

 

Dodaj komentarz

Podobne tematy

powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Usta są numerem jeden wśród zabiegów z kwasem hialuronowym, który pozwala szybko je wymodelować, powiększyć, odmłodzić. Poznaj wszystkie możliwości w zakresie korekcji ust kwasem hialuronowym i zobacz, na co szczególnie zwrócić uwagę.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki