WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

różowe usta

Trend: lip blushing

Wraz z wiekiem blednie kolor ust. Przywrócenie mu świeżości makijażem permanentnym (tak jak policzkom różem – stąd nazwa „lip blushing”) odmładza całą twarz, a usta stają się bardziej sexy – bez powiększania wypełniaczem (choć obydwa zabiegi można połączyć). 

Zdecydowanie passe są usta intensywnie napigmentowane płaskim kolorem, z perfekcyjnie wyrysowanym konturem. Teraz w modzie jest makijaż permanentny, który przywraca ustom młodzieńczą świeżość i delikatny kolor – wyglądają tak, jakbyś je delikatnie zagryzła lub musnęła błyszczykiem albo półprzezroczystą pomadką. Albo… jakbyś właśnie się całowała :-)

Linergistka dobiera kolor do pigmentu twoich ust, zwykle aby stworzyć ten idealny – musi wymieszać kilka odcieni. Nie przejmuj się, jeśli w fiolce/podajniku pigment wygląda na bardzo intensywny (np. czerwony) – doświadczona linergistka wie, że „zagra” z kolorem i tonacją twoich warg i po delikatnym złuszczeniu się w pierwszych dniach po zabiegu zyska wymarzony odcień zbliżony do twojego naturalnego koloru ust.

Zobaczcie, jak wygląda zabieg pigmentacji ust (poddałam mu się w instytucie Sharley):

https://www.youtube.com/watch?time_continue=148&v=rAQRIcs-IAk

Jeśli dodatkowo chcesz powiększyć usta kwasem hialuronowym, najlepiej zaplanuj to na miesiąc przed makijażem permanentnym – nawilżone i wypełnione usta inaczej przyjmą barwnik (chodzi o odpowiedni dobór koloru). Bardzo dobrym zabiegiem, zwłaszcza na zimę, jest mezoterapia ust kwasem hialuronowym – bez efektu powiększenia lub z niezwykle delikatną korektą objętości. Taki zabieg działa na usta jak „krem od środka” – stają się wspaniale nawilżone i odżywione, zyskują blask i miękkość, a Ty nie musisz już stosować na nie balsamu (naprawdę!).

Dodaj komentarz

Podobne tematy

makijaż permanentny – WirtualnaKlinika.pl

Wszystko o makijażu permanentnym

Makijaż permanentny brwi, oczu i ust to wygodny sposób na podkreślenie urody. Idealny dla zabieganych i nie tylko:-) Sprawdź jego możliwości!

powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Usta są numerem jeden wśród zabiegów z kwasem hialuronowym, który pozwala szybko je wymodelować, powiększyć, odmłodzić. Poznaj wszystkie możliwości w zakresie korekcji ust kwasem hialuronowym i zobacz, na co szczególnie zwrócić uwagę.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki