WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Kosmetyki nawilżające skórę

Nawilżanie to podstawa pielęgnacji cery. Po lecie każda skóra – niezależnie od rodzaju i wieku – potrzebuje zwiększonej dawki nawodnienia. Przedstawiamy 15 hitów i nowości wśród kosmetyków nawilżających!

serum Aqualia Thermal Vichy1. Aqualia Thermal Serum
(Vichy, 30 ml, ok. 75 zł)

Nowa odsłona naszej ulubionej gamy Aqualia Thermal marki Vichy! Znajdziesz w niej nie udoskonalone kremy (lekki i bogaty) oraz serum nawilżające, których formuła została zainspirowana rozwiązaniami izotonicznymi stosowanymi w medycynie przez sportowców. Zawiera wodę termalną z Vichy, minerały (sód PCA) oraz cukier (mannozę pochodzenia roślinnego) – aż 97% naturalnych składników, które wiążą wodę w skórze i zapobiegają jej ucieczce poprzez wzmocnienie bariery hydrolipidowej. Serum może być stosowane do wszystkich rodzajów skóry. Polecane także osobom uprawiającym sporty, których skóra szczególnie jest narażona na przesuszenie :-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Dodaj komentarz

Podobne tematy

pielęgnacja twarzy

Sprawdzone sposoby pielęgnacji twarzy

Codzienna pielęgnacja twarzy to różnego rodzaju rytuały, które mają sprawić, że cera będzie zdrowsza, piękniejsza, a także na dłużej zachowa młodzieńczy wygląd.

podróże

Pielęgnacja skóry w podróży

Przed nami majówka, a potem sezon wakacyjny i wymarzone, często dalekie podróże. Zobacz, na co uważać, aby nie zaszkodzić wtedy […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki