PODZIEL SIĘ

I to nie tylko dlatego, że wyglądają nienaturalnie. Zobacz, dlaczego uleganie „Jennerifikacji” ust może w przyszłości cię postarzyć!

Usta starzeją się tak jak cały organizm. Po 30. roku życia dochodzi do powolnego zaniku ich konturu i objętości, a czerwień wargowa traci świeżość. Ostrzyknięcie ust kwasem hialuronowym ma doskonałe działanie odmładzające – pod warunkiem że nowy rozmiar ust jest dopasowany do rysów twarzy, a nowe usta nie wyglądają jak przyklejone do twarzy. Dobrze wykonany zabieg poprawia wygląd całej twarzy, sprawia, że usta są bardziej jędrne i lepiej nawilżone, łatwiej je umalować, a na zdjęciach wyglądają sexy. Niestety, wśród młodych dziewczyn znowu pojawiła się moda na ekstremalnie „napompowane” usta, lansowana przez celebrytki. Co ciekawe, coraz częściej zdarza się, że 20-30-latki przychodzą do lekarza medycyny estetycznej i mówią, że chcą mieć naturalnie powiększone usta, po czym jako wzór wyciągają zdjęcie… Kylie Jenner!

Kylie Jenner zmieniła się nie do poznania poprzez ostrzyknięcie ust!

Dlaczego nie warto ulegać „Jennerifikacji” ust? To nie tylko kwestia estetyki. Lekarze przestrzegają, że nagłe powiększenie rozmiaru ust do XXL – i utrzymywanie tego wyglądu – powoduje, że podany w nie wypełniacz zaczyna działać jak ekspander, trwale rozciągając skórę. W efekcie, jeśli kiedyś postanowisz wrócić do bardziej „normalnego” wyglądu ust, skóra warg będzie bardziej zwiotczała i w gorszym stanie niż przed powiększaniem.

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.