WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Czerwone usta

Co wyróżnia Regeneris na tle innych zabiegów z osoczem?

Na rynku są różne systemy do pobierania osocza bogatopłytkowego. Nie wszystkie jednak gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Otrzymujesz je na pewno z Regeneris – jedynym oryginalnym wampirzym liftingiem, objętym szwajcarskiem patentem. Co go wyróżnia?

Jest najbardziej skuteczny

W naszym osoczu (a więc w części krwi wykorzystywanej do zabiegu Regeneris) znajdują się płytki krwi, naturalne witaminy (A, D, E, K), mikroelementy, hormony, a więc idealnie skomponowany koktajl do mezoterapii. 
Naukowcy i biotechnolodzy ze szwajcarskiego Laboratorium RegenLab stworzyli i opatentowali technologie pozyskiwania czynników wzrostu w wysokim stężeniu. Dzięki wieloletnim badaniom specjalistom z RegenLab udało się stworzyć zestawy Regeneris, które stwarzają płytkom krwi naturalne środowisko poza krwioobiegiem, dzięki czemu pacjenci mają podawane żywe komórki krwi. Dla porównania – płytki krwi w terapii Regeneris w testach in vitro przeżywają 7 dni, a w „najlepszym” konkurencyjnym zestawach do kilku godzin. W zwykłej probówce laboratoryjnej płytki krwi żyją do 3 minut. 

A tylko żywe komórki pozyskane dzięki zestawom Regeneris uruchamiają proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co doprowadza do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się naszej skóry związany jest, bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

Regeneris przed po
Efekty zabiegu Regeneris

Produkty Regeneris zapewniają uzyskanie optymalnej liczby płytek, gdyż wykazano, że zarówno zbyt mała, jak i zbyt duża ilość płytek nie jest wskazna. Posiadają także odpowiednie certyfikaty pozwalające na podanie osocza z probówki, do której je pobrano. Zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów z przerwą między nimi wynoszącą 3-4 tygodnie. Czynniki wzrostu zaczynają „pracować” 72 godziny po podaniu do skóry, a pierwsze efekty widoczne są po około tygodniu.

Nowością na rynku jest zestaw osocza z kwasem hialuronowym Cellular Matrix, po którym efekty są jeszcze bardziej spektakularne.

Regeneris jako jedyna pobudza kolagen typu III

Kolagen zwłóknieniowy typu I, znajdujący się m.in. w bliznach, odpowiedzialny jest za procesy odbudowy. Kolagen siateczkowy
typu III odpowiedzialny jest za miękkość i jędrność skóry. Wykładnikiem młodości skóry jest ilościowy stosunek kolagenu
typu I – zwłóknieniowego do kolagenu typu III – siateczkowego. Im więcej form siateczkowych, tym wiek biologiczny niższy.
Terapia Regeneris, dzięki opatentowanej formule, jako jedyna na rynku pobudza komórki do produkcji kolagenu typu III, charakterystycznego dla bardzo młodej skóry.

Zestawy są najbardziej przebadane i przetestowane

Posiadają one certyfikaty ISO (ISO 10993:3, 10 i 11, które świadczą o ich nietoksyczności, braku mutagenności i dobrej tolerancji przez ludzki organizm) oraz CE. Regeneris to zarejestrowany produkt medyczny, stosowany przez lekarzy w szpitalach.

RegenerisNa co uważać, wybierając zabieg na rynku?

Największą konkurencją dla Regeneris są probówki laboratoryjne, stosowane przez niektórych lekarzy do zabiegów pobierania i podawania osocza bogatopłytkowego. Zamiast kupować bezpieczny, opatentowany i skuteczny zestaw Regeneris, kupują oni zwykłe probówki laboratoryjne, do których pobierają krew pacjenta i po odwirowaniu otrzymują osocze – zwykłe, a nie bogatopłytkowe! Ze zwykłej probówki nie da się otrzymać produktu bogatopłytkowego, ponieważ płytki krwi po tradycyjnym odwirowaniu umierają. Tym sposobem lekarz podaje pacjentowi koktajl złożony z witamin, hormonów i z martwych płytek krwi (one nie zaszkodzą, ale też nie pomogą). Poza tym zwykłe probówki laboratoryjne nie są sterylne, zawierają substancje powodujące zatrzymanie krzepnięcia krwi i służą tylko do pobierania krwi w celu badań. Lekarz, który oferuje zabiegi osoczem z użyciem zwykłej probówki laboratoryjnej, świadomie łamie prawo i naraża swoich pacjentów.

Jak mieć pewność, że zabieg to oryginalny Regeneris?

Przestrzegamy przed zabiegami, które próbują jedynie naśladować oryginalny zabieg Regeneris. Listę rekomendowanych gabinetów znajdziesz w zakładce „Lista Gabinetów” na stronie www.regeneris.pl. Zestaw powinien być zawsze otwarty na Twoich oczach (opakowania są hermetycznie zamknięte), zwróć też uwagę na oznaczenie próbówki znakiem Regeneris. Po zabiegu lekarz wklei do Twojej karty specjalną naklejkę z numerem seryjnym zestawu.

Regeneris zestaw

Regeneris

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Picolo Premium

Zabiegi laserem pikosekundowym w Self Esteem Clinic

Self Esteem Clinic w Warszawie jest pierwszą kliniką w Polsce, która wprowadziła do swojej oferty laser pikosekundowy nowej generacji PicoLO Premium. Zobaczcie na filmie zabiegi, jakie u Marty, Moniki i Renaty wykonała dr Agnieszka Lew-Mirska.

laserowe usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuaży laserem Q-Switched

Laser Q-Switched pozwala usunąć tatuaż w każdym kolorze i jest jedną z najczęściej stosowanych technologii w tym wskazaniu! Jak dokładnie działa? Ile zabiegów musisz wykonać, aby uzyskać pożądany efekt?


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki