WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Wypełnienie doliny łez i redukcja cieni pod oczami

Dolina łez to charakterystyczne zagłębienie biegnące od wewnętrznych kącików oka na granicy z policzkiem – dokładnie w linii, po której płyną łzy. Nic więc dziwnego, że nadaje twarzy smutny, płaczliwy wygląd, a zabieg wypełnienia doliny łez wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego należy do bardzo pożądanych przez pacjentki po 40-45. roku życia. Często wrażenie zmęczonej, wręcz chorej twarzy pogłębiają też cienie pod oczami, które w pewnym stopniu są uwarunkowane genetycznie, ale przede wszystkim zależne od rodzaju skóry, wieku oraz trybu życia. Na szczęście je też można skutecznie zlikwidować za pomocą kwasu hialuronowego. Zobaczcie, jak wygląda ten szybki zabieg, zapewniający spektakularny, a jednocześnie naturalny efekt odmłodzenia wyglądu, która praktycznie od razu wygląda na bardziej świeżą i wypoczętą! Szczegóły zdradza dr n. med. Monika Kukulska z kliniki Beaumed we Wrocławiu (www.beaumed.com.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane (www.teoxane.pl).

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

Korekcja doliny łez i poprawa owalu młodej twarzy

Zabiegi z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego pozwalają błyskawicznie poprawić wygląd i proporcje także młodej twarzy! Zabieg poleca dr Izabela Krzysztonek-Weber z kliniki Medissa w Krakowie.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki