WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Efekty metamorfozy w klinice Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique!

Jesteście ciekawi, jak wypadły metamorfozy, do których zgłosiły się nasze czytelniczki? Zobaczcie efekty zabiegów mesoestetic, jakie dr Barbara Jerschina wraz ze swoim zespołem wykonała aż u 5 bohaterek naszej akcji! Oto Dagmara, Patrycja, dwie Anie i Wiola!

Jakie zabiegi dr Barbara Jerschina zaproponowała dziewczynom?

uroda bez tabu

Ania – mesoestetic global eyecon, czyli zabieg na „oczy pandy”

Ania od dziecka ma problem z widocznymi cieniami pod oczami. Sprawiają one, że wygląda na osobę zmęczoną i smutną mimo niezwykle pogodnego usposobienia!

EFEKTY METAMORFOZY
EFEKTY METAMORFOZY

Dlatego Dr Barbara Jerschina zaproponowała Ani innowacyjny zabieg na okolicę oczu mesoestetic global eyecon – jest to innowacyjny protokół łączący peeling o działaniu rozjaśniającym i przeciwstarzeniowym z mezoterapią mikroigłową okolicy oka, podczas której na skórę aplikowany jest specjalny koktajl na bazie kwasu fitowego, ekstraktu z nostrzyka, ekstraktu z korzenia lukrecji i trokserutyny (pochodnej rutyny). Na koniec nakładana jest maska crystal fiber eye mask, a następnie aplikowany krem pozabiegowy i ochrona przeciwsłoneczna.

Produkty te zostały specjalnie dla delikatnego obszaru oka i są doskonale tolerowane przez cienką i delikatną skórę w tym miejscu. Zabieg zapewnia maksymalną skuteczność terapeutyczną i minimalną inwazyjność. A efekty są widoczne praktycznie od razu – skóra staje się wyraźnie rozjaśniona i wygładzona!

MESOESTETIC GLOBAL EYECON

Patrycja – mesoestetic age element z masażem powięziowym dla „rozluźnienia” mięśni i promiennej skóry

Patrycja jest młodą osobą, która nie wymaga jeszcze poprawek estetycznych czy zabiegów silnie odmładzających. Jej problemem jest ziemista, przetłuszczająca się skóra oraz „zgrzytanie” zębami (bruksizm), które ma wpływ na wygląd twarzy (napięcie mięśni).

efekty metamorfozy
EFEKTY METAMORFOZY

Dr Barbara Jerschina zaproponowała jej zabieg kosmetologiczny z gamy mesoestetic age element – są to kompletne, innowacyjne, dopasowane indywidualnie zabiegi, które redukują istniejące oznaki starzenia i zapobiegają powstawaniu kolejnych zmian, opierając się na epigenetycznych składnikach aktywnych o synergicznym działaniu anti-aging:

  • Kwas szikimowy – przedłuża żywotność komórek, aktywując proteiny młodości – białka SIRT1, które spowalniają proces starzenia i sprzyjają długowieczności komórek wspomagając procesy naprawcze DNA i stymulując usuwanie toksyn w procesie autofagii,
  • Kwas maślinowy – zwiększa ekspresję genów strukturalnych, odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, ujędrniając, zagęszczając i nawilżając skórę.
  • Izokwercetyna – silny antyoksydant, chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, rozjaśnia, wspomaga mechanizmy regeneracji komórek, zwiększając syntezę białek i wydłużając żywotność komórek.

Zabieg składa się z oczyszczenia skóry, aplikacji roztworu złuszczającego oraz nałożeniu indywidualnie dobranego boostera (anti-aging w przypadku Patrycji) w połączeniu ze specjalnym, głębokim masażem powięziowym. Na koniec – maska. Skóra staje się natychmiast promienna, gładka i napięta, a mięśnie rozluźnione. To świetna profilaktyka anti-aging.

age element

Ania – rewitalizacja mesoestetic mesohyal i wypełnienie ust wypełniaczem mesofiller

Ania zgłosił się do kliniki z chęcą poprawy jakości skóry. Dr Barbara Jerschina zaproponowała jaj rewitalizację przy użyciu koktajlu mesoestetic mesohyal – jest to linia koktajli do mezoterapii dająca możliwość personalizowania protokołów do potrzeb i rodzaju skóry pacjenta. Do zabiegu użyła preparatu z dimetyloaminoetanolem (DMAE), prekursorem acetylocholiny – neurotransmitera zaangażowanego w proces napinania mięśni, który zapewnia widoczny efekt liftingu i poprawy napięcia skóry.

efekty metamorfozy
efekty metamorfozy

Dodatkowo za namową dr Jerschiny Ania poddała się pierwszemu w swoim życiu zabiegowi z użyciem wypełniaczy – mającego na usta bardzo delikatnie powiększyć, odświeżyć i podkreślić jej usta. Doktor użyła wypełniacza mesoestetic mesofiller global, który zapewnia bardzo naturalny efekt i nadaje ustom apetyczną miękkość. Ania była zachwycona efektem!

mesoestetic mesohyal dmae

Wiola – korekcje estetyczne z użyciem mesohyal mesofiller

Wiola zgłosiła się do metamorfoz, ponieważ przeszkadzała jej groźna bruzda na czole. Nie spodziewała się jednak, że dr Barbara Jerschina zaproponuje jej aż tak kompleksowy zabieg poprawiający wygląd czoła, kości policzkowych i likwidujący problem „zapadającej się” bródki przy gamy wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego mesoestetic mesofiller, opracowanych przy użyciu unikalnej technologii, która zapewnia maksymalną jakość, bezpieczeństwo i skuteczność podczas wykonywania zabiegów.

efekty metamorfozy
efekty metamorfozy

Dr Barbara Jerschina nie tylko wypełniła u Wioli lwią zmarszczkę na czole (pamiętajcie, że kwas hialuronowy na tę okolicę musi być odpowiedniej jakości, a lekarz wykonujący zabieg musi mieć naprawdę najwyższe umiejętności), ale też podkreśliła kości policzkowe i wymodelowała brodę. Dzięki temu twarz wygląda młodziej i bardziej świeżo także z profilu. Do zabiegu na czoło Doktor użyła wyjątkowego wypełniacza – mesoestetic mesofiller periocular, przeznaczony specjalnie do delikatnej okolicy oka i zmarszczek gładzizny czoła, który świetnie adaptuje się do obszarów o dużej dynamice i nie daje obrzęku po zabiegu.

mesoestetic mesofiller periocular

Dagmara – kompleksowe odmłodzenie twarzy przy użyciu mesoestetic mesofiller i mesohyal

Dagmara korzystała wcześniej z zabiegów medycyny estetycznej, głównie z powiększania ust. Tym razem marzyła o bardziej kompleksowym zabiegu, który zapewniłby młodszy wygląd całej twarzy. Dr Barbara Jerschina w ciągu jednej wizyty wykonała niezwykle złożony zabieg z użyciem wypełniaczy mesoestetic mesohyal, wykorzystując do niego m.in. specjalną technikę liftingującą.

efekty metamorfozy
efekty metamorfozy

Doktor „opracowała” u Dagmary czoło, policzki, brodę i usta. Użyła do tego wszystkich wypełniaczy z gamy mesoestetic mesofiller: global (usta), intense i periocular (czoło). Efekt liftingu uzyskała za pomocą preparatu mesoestetic mesofiller intense o wysokiej elastyczności, który zapewnia doskonałą zdolność unoszenia, wypełnienia i projekcji tkanki w celu poprawy i zmiany kształtu twarzy, a także korekcji brody czy uniesienia łuków brwiowych. Doktor zadbała też o kondycję skóry za pomocą indywidualnie dobranego preparatu do rewitalizacji mesoestetic mesohyal. Efekty? Bardziej radosny i promienny wygląd, o co najmniej kilka lat młodszy! :-)

mesoestetic mesofiller

Poznajcie też wrażenia dziewczyn:

I trochę zdjęć z zabiegów:-)

Dodaj komentarz

Gabinety

Podobne tematy

La Playa w połączeniu z mikronakłuwaniem frakcyjnym

Mikronakłuwanie nie tylko pobudza w skórze procesy naprawcze poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia, ale też ułatwia wchłanianie składników aktywnych aplikowanych w trakcie zabiegu, takich jak koktajl biostymulujący La Playa. Zobaczcie film z zabiegu w klinice Projekt Skóra.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki