WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Lubią go zarówno pacjentki młode, które chcą podkreślić piękno swoich ust i sprawić, aby wyglądały na bardziej atrakcyjne i apetyczne, jak i bardziej dojrzałe, których usta wymagają odbudowy zanikającej z wiekiem objętości i korekcji zmieniającego się konturu, co pozwala odmłodzić wygląd całej twarzy. Nowoczesne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają uzyskać naturalny efekt i zachować pełną mimikę ust podczas mówienia czy jedzenia. Zobaczcie zabieg, jaki u młodej pacjentki wykonała dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz, specjalista dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie (www.projektskora.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane (www.teoxane.pl).

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

La Playa w połączeniu z mikronakłuwaniem frakcyjnym

Mikronakłuwanie nie tylko pobudza w skórze procesy naprawcze poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia, ale też ułatwia wchłanianie składników aktywnych aplikowanych w trakcie zabiegu, takich jak koktajl biostymulujący La Playa. Zobaczcie film z zabiegu w klinice Projekt Skóra.

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.

usta

Sposób na Super Lips!

Marzą ci się wyraźnie podkreślone usta? Pamiętaj, że duże nie znaczą nienaturalne! Regenyal Idea Super Lips zapewnia naturalny efekt i długotrwałą objętość ust nawet do 7-8 miesięcy. Co go wyróżnia?


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki