WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Korekcja doliny łez i poprawa owalu młodej twarzy

Zabiegi wolumetryczne pozwalają błyskawicznie odmłodzić wygląd całej twarzy i przywrócić jej kształt tzw. trójkąta młodości. Są jednak stosowane nie tylko w celu redukcji objawów starzenia się skóry po 40-45. roku życia. Podobne objawy mogą dotyczyć osób młodszych. Związane są wówczas zazwyczaj z ubytkiem objętości tkanek, np. w efekcie procesu odchudzania. Charakterystyczne są dla nich cienie pod oczami i pojawiająca się dolina łez. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają przywrócić twarzy młody, świeży i wypoczęty wygląd oraz podkreślić naturalną urodę. Taki właśnie zabieg wykonała u młodej pacjentki dr Izabela Krzysztonek-Weber z kliniki Medissa w Krakowie (www.medissa.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane (www.teoxane.pl).

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

wypełnienie doliny łez

Wypełnienie doliny łez i delikatna wolumetria twarzy

Wypełnienie doliny łez jest daje spektakularny efekt odmłodzenia, odświeżenia i zrelaksowania twarzy, zwłaszcza w połączeniu z delikatną wolumetrią. Zabieg wykonuje dr Katarzyna Władkowska-Pityńska z Diamond Estetic.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki