WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Wypełnianie doliny łez

Jednym z najbardziej widocznych objawów starzenia się twarzy jest tzw. dolina łez. Jest to charakterystyczne wgłębienie biegnące od wewnętrznego kącika oka ukośnie do policzka, które pojawia się ok. 40-45.roku życia, a następnie pogłębia wskutek postępującego procesu zanikania tkanki w obrębie środkowej części twarzy. Dolina łez to szczególnie niekorzystny objaw starzenia, ponieważ nadaje całej twarzy zmęczony, czasami wręcz chory wygląd. Na szczęście można to skorygować za pomocą specjalnie zaprojektowanego dla tej okolicy wypełniacza, z natychmiastowym i bardzo naturalnym efektem odmłodzenia i odświeżenia twarzy. Zabieg przedstawia dr Adam Srebrzyński, chirurg i ekspert medycyny estetycznej z Silver Clinic w Łodzi (www.silverclinic.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane.

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Korekcja doliny łez i poprawa owalu młodej twarzy

Zabiegi z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego pozwalają błyskawicznie poprawić wygląd i proporcje także młodej twarzy! Zabieg poleca dr Izabela Krzysztonek-Weber z kliniki Medissa w Krakowie.

wypełnienie doliny łez

Wypełnienie doliny łez i delikatna wolumetria twarzy

Wypełnienie doliny łez jest daje spektakularny efekt odmłodzenia, odświeżenia i zrelaksowania twarzy, zwłaszcza w połączeniu z delikatną wolumetrią. Zabieg wykonuje dr Katarzyna Władkowska-Pityńska z Diamond Estetic.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki