WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Wypełnienie doliny łez i delikatna wolumetria twarzy

Wygląd okolicy oczu decyduje o wyrazie całej twarzy i jest jednym z najczęstszych problemów, z jakimi zgłaszają się do gabinetów medycyny estetycznej pacjentki po 35-40. roku życia. Cienie pod oczami, dolina łez, drobne zmarszczki – te wszystkie objawy, pojawiające się z wiekiem, dodają lat i nadają twarzy zmęczony i smutny wygląd. Nic więc dziwnego, że wypełnienie doliny łez jest jednym z najpopularniejszych zastosowań kwasu hialuronowego. Daje spektakularny efekt odmłodzenia, odświeżenia i zrelaksowania twarzy, zwłaszcza w połączeniu z delikatną wolumetrią, która w naturalny sposób podkreśla kości jarzmowe i poprawia owal całej twarzy. Taki właśnie kompleksowy zabieg wykonała dr Katarzyna Władkowska-Pityńska z Diamond Estetic w Świebodzinie (www.diamondestetic.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane (www.teoxane.pl).

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki