WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Wypełniacze StylAge – co je wyróżnia?

StylAge to francuskie wypełniacze kwasu hialuronowego chętnie wybierane przez lekarzy medycyny estetycznej w 80 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Zobacz, co je wyróżnia i dlaczego warto o nie pytać w gabinecie – aby mieć pewność, że zabieg wykonywany jest najlepszymi, skutecznymi i bezpiecznymi preparatami.

StylAge to pierwsza linia innowacyjnych żeli jednofazowych zawierających usieciowany kwas hialuronowy z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like w połączeniu z naturalnymi przeciwutleniaczami. Są produkowane we Francji przez firmę Vivacy Laboratoires i – ze względu na jakość i wyjątkowe właściwości – odgrywają dziś ważną rolę w medycynie estetycznej na całym świecie. Mają skuteczne potrójne działanie przeciwzmarszczkowe:

  • modelują, dając natychmiastowy efekt (usieciowany kwas hialuronowy)
  • wygładzają (chroniona patentem technologia IPN-Like)
  • mają działanie przeciwutleniające (odporność na stres oksydacyjny skutkuje dłuższym utrzymywaniem się produktu w skórze (9-12 miesięcy).

StylAge_gama

Technologia IPN-Like

Jest to unikalna technologia wzajemnie się przenikających sieci polimerowych, która powoduje, że francuskie produkty StylAge mają większą elastyczność i ułatwiają wypełnianie głębokich zmarszczek lub korekcję w obrębie grubszej skóry. Poza tym mają odpowiednią lepkość, co umożliwia iniekcje żelu do skóry właściwej, zapewniając idealnie naturalny efekt wygładzenia. Technologia ta zapobiega też migracji produktu, a efekt utrzymuje się dłużej.

StylAge_XXL

Antyoksydanty

Sorbitol i mannitol, które są przeciwutleniaczami wykazującymi silne działanie wymiatające wobec najbardziej agresywnych rodników, opóźniają degradację kwasu hialuronowego po iniekcji, wydłużając tym samym okres utrzymywania się kwasu hialuronowego w tkankach. Dzięki ich zastosowaniu zmniejsza się też ryzyko wystąpienia obrzęków i siniaków w trakcie nakłuwania. Te obydwa naturalne przeciwutleniacze spełniają wymagania jakościowe Farmakopei Europejskiej dla produktów przeznaczonych do iniekcji i są doskonale tolerowane przez organizm nawet w bardzo dużych dawkach.

StylAge_XL

Bezpieczeństwo i skuteczność

Ciągle można spotkać się z powikłaniami po zabiegach medycyny estetycznej. Pamiętaj, że ryzyko wiąże się głównie z wyborem nieodpowiednich preparatów oraz wykonywaniem zabiegu u niewykwalifikowanego lekarza. Jeśli wybierzesz doświadczonego i odpowiednio przeszkolonego lekarza i będziesz mieć pewność, że stosuje wypełniacze najwyższej jakości, takie jak produkowane we Francji kwasy hialuronowe StylAge, ryzyko to zredukujesz prawie do zera.

StylAge_M_Lido

StylAge to produkty medyczne, produkowane przez Laboratoires Vivacy we Francji, doskonale przebadane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Trwające rok badanie przeprowadzone przez dziesięciu specjalistów (dermatologów, specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej oraz chirurgów plastycznych) z udziałem 96 pacjentów potwierdziło, że produkty StylAge są bardzo dobrze tolerowane przez skórę (obrzęk, zaczerwienienia i krwiaki, które normalnie towarzyszą tego typu iniekcjom, ustępują tu samoistnie przeciętnie w ciągu trzech dni). Zaobserwowano też, że produkt utrzymuje się w tkankach przez okres jednego roku, zapewniając wyjątkowy efekt w postaci naturalnego wygładzenia i doskonałej jakości skóry przez okres trzech miesięcy po iniekcji. Wskaźniki zadowolenia pacjentów i lekarzy były idealnie zbieżne i przez cały okres trwania badania wynosiły 8 na 10 punktów.

StylAge_M

Rodzaje wypełniaczy i zastosowanie

StylAge_SMLW gamie wypełniaczy StylAge znajdują się następujące preparaty kwasu hialuronowego:

  • StylAge S, M, L – w zależności od rodzaju można za ich pomocą skorygować zarówno powierzchowne, jak i głębokie zmarszczki i bruzdy, a także skorygować okolicę oka i doliny łez oraz wygładzić powierzchnię grzbietów dłoni
  • StylAge XL – pozwala na korekcję wolumetryczną skóry twarzy, kości policzkowych, owalu twarzy i wypełnienie ubytków tkanki podskórnej
  • StylAge XXL – ten produkt charakteryzuje się największą spoistością i pozwala na rekonstrukcję objętościową; zwiększa objętość tkanek na kościach policzkowych, policzkach i podbródka, natychmiastowo wypełniając nawet głębokie wklęsłości
  • StylAge Lips – to specjalny preparat do wypełniania i korekcji ust, który gwarantujące niezwykle skuteczną korekcję w obrębie tej wrażliwej części twarzy.

Przeczytaj WIĘCEJ O OSTRZYKIWANIU UST >>>

StylAge_Lips_2

Preparaty do mezoterapii

W gamie StylAge znajdują się też dwa doskonałe preparaty francuskiego kwasu hialuronowego do mezoterapii:

• StylAge Hydro – długotrwale nawilża skórę, zapobiega jej przesuszeniu; zawiera dodatkowo mannitol o działaniu przeciwutleniającym, który wzmacnia ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i chroni nieusieciowany kwas hialuronowy przed zbyt szybką degradacją, co zapewnia długotrwały efekt nawilżenia

Hydro_efekt

• StylAge HydroMax – to żel zawierający usieciowany kwas hialuronowy w połączeniu ze sterylną, całkowicie biodegradowalną i nietoksyczną substancją nawilżającą i przeciwutleniającą – sorbitolem. Produkt jest przeznaczony do przeciwdziałania przesuszeniu lub zwiotczeniu skóry o dużym nasileniu. Dzięki zawartości sorbitolu HydroMax pomaga zatrzymać wilgoć w skórze, zapewniając tym samym właściwy poziom jej nawilżenia, a także ogranicza degradację słabo usieciowanego kwasu hialuronowego. Zastosowanie produktu zapewnia błyskawiczne poczucie odświeżenia oraz długotrwałe działanie nawilżające.

StylAge_HydroMax

Warianty z lidokainą

Francuskie preparaty StylAge występują też w wariancie Lidocaine „Special Comfort” – z dodatkiem znieczulającej lidokainy. Spółka Laboratoires Vivacy opracowała recepturę, dzięki której iniekcje są mniej bolesne, co znacznie podnosi komfort pacjenta podczas zabiegu. Jego skuteczność jest taka sama, jak preparatów StylAge niezawierających lidokainy.

StylAge_Lido

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki