WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

mesoestetic mesofiller

Mesoestetic mesofiller – naturalny efekt wypełnienia i odmłodzenia!

Wypełniacze to podstawowa metoda odmładzania i poprawy wyglądu stosowana w medycynie estetycznej. Pozwalają korygować wiele niedoskonałości, odbudować zanikającą z wiekiem objętość tkanek, dać efekt liftingu wolumetrycznego, a nawet poprawić kształt nosa czy brody. Ważne, aby były to preparaty wysokiej jakości, dobrze przebadane, o odpowiednim stężeniu kwasu hialuronowego i właściwościach reologicznych dobranych do miejsca. Nowością w gamie mesoestetic mesofiller jest wypełniacz periocular przeznaczony do delikatnej okolicy oka. Zabiegi powinny być wykonywane wyłącznie przez lekarzy!

mesoestetic

Co wyróżnia mesoestetic mesofiller?

Mesoestetic mesofiller to linia wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, uzyskanych w drodze biofermentacji, opracowanych przy użyciu unikalnej technologii, która zapewnia maksymalną jakość, bezpieczeństwo i skuteczność podczas wykonywania zabiegów. Co je wyróżnia na tle wielu innych wypełniaczy dostępnych na rynku?

  • Wysoce skuteczne sieciowanie i oczyszczanie (technologia densiMatrix®) – homogeniczny proces sieciowania, bez wolnego HA, bardzo niski współczynnik pęcznienia (mniejsze ryzyko powstania obrzęku), unikalny proces oczyszczania, który sprawia, że wypełniacze zawierają jedną z najniższych wartości BDDE na rynku, co oznacza maksymalne bezpieczeństwo ich stosowania.
  • Ścisła standaryzacja – kontrola kluczowych parametrów na każdym etapie produkcji zapewnia wysoką jakość produktów.
  • Wysoka odporność na hydrolizę enzymatyczną – dzięki temu efekty utrzymują się nawet do 9-12 miesięcy.
  • Wysoka jednorodność żelu – oznacza to mniejsze ryzyko powstawania grudek.
  • Bardzo mała wielkość cząsteczek kwasu hialuronowego – dzięki temu preparat nie ulega deformacji podczas podawania.
  • Stymulacja mechanizmów naprawczych tkanek – dzięki temu preparaty nie tylko pozwalają odbudować objętość, ale też poprawiają jakość tkanek.
  • Idealne fizykochemiczne właściwości preparatów – umożliwiają precyzyjne podanie w różne obszary, a efekty są bardzo naturalne (wypełniacze zachowują właściwości lepkosprężyste po implantacji do tkanek).

Linia obejmuje trzy wypełniacze z różnym stężeniem kwasu hialuronowego do stosowania w różnych wskazaniach. Są to:

mesoestetic mesofiller global – usieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 20 mg/ml. Jego specyficzny profil zapewnia wypełniacz o średniej elastyczności i lepkości, co pozwala na zwiększenie objętości przy niewielkiej sztywności. Dzięki temu uzyskane efekty charakteryzują się większą naturalnością wypełnienia w obszarach narażonych na ciągły ruch mięśni twarzy, takich jak usta lub okolice gładzizny. Pozwala też na korekcję nosa i odmłodzenie płatków uszu.

mesoestetic mesofiller intense – usieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 25 mg/ml. Jego specyficzny profil o wysokiej elastyczności zapewnia doskonałą zdolność unoszenia, wypełnienia i projekcji tkanki w celu poprawy i zmiany kształtu twarzy, a także korekcji brody czy uniesienia łuków brwiowych.

mesoestetic mesofiller periocular – usieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 15 mg/ml, przeznaczony specjalnie do delikatnej okolicy oka i zmarszczek gładzizny czoła. Jego specyficzny profil zapewnia wypełniacz o wysokiej lepkości oraz większej elastyczności i zdolności adaptacji do obszarów o dużej dynamice. Niski stopień nadkorekcji zapobiega zmianom objętości po podaniu, minimalizując ewentualne obrzęki.

Partnerem metamorfozy w Dr Jerschina Face & Body Clinique jest:

mesoestetic

www.mesoestetic.pl
www.facebook.com/mesoesteticpolska
www.instagram.com/mesoestetic.poland/

metamorfoza dr Jerschina

Dodaj komentarz

Podobne tematy

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.

Kompleksowe odmłodzenie wyglądu twarzy

Odpowiednio dobrane i podane wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają na kompleksową poprawę wyglądu całej twarzy już podczas jednej wizyty w gabinecie! Zabieg prezentuje dr Dagmara Misiek-Cyrwus z gabinetu Krak-Medica w Krakowie.

wypełnienie doliny łez

Wypełnienie doliny łez i delikatna wolumetria twarzy

Wypełnienie doliny łez jest daje spektakularny efekt odmłodzenia, odświeżenia i zrelaksowania twarzy, zwłaszcza w połączeniu z delikatną wolumetrią. Zabieg wykonuje dr Katarzyna Władkowska-Pityńska z Diamond Estetic.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki