WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

filorga1

Wypełniacze Art Filler Filorga z technologią Tri-Hyal

Innowacyjne produkty z kwasem hialuronowym pozwalają zaspokoić każdą potrzebę pacjenta, niezależnie czy chodzi o delikatną korektę czy wygładzenie zmarszczek powierzchownych czy też poprawę wolumetrii i wypełnianie głębokich zmarszczek i bruzd. Tak działają wypełniacze francuskiej firmy Filorga z unikalną technologią Tri-Hyal.

Francuska firma Filorga, lider na rynku medycyny estetycznej, stworzyła innowacyjną gamę preparatów do korekcji i odmładzania. Dzięki wyjątkowej technologii Tri-Hyal nowe wypełniacze są bardzo skuteczne i pozwalają osiągać znakomite rezultaty. Wyniki badań prowadzonych przez 18 miesięcy metodą ślepej próby i pomiar przy użyciu aparatury do profilometrii i ultrasonografii potwierdziły wysoką tolerancję, bezpieczeństwo i długotrwałe rezultaty zastosowania produktów Art Filler.

Bez efektu maski

Gama wyjątkowych wypełniaczy Art Filler została zainspirowana marzeniami i potrzebami współczesnych kobiet, które pragną zachować młodą, piękną skórę jak najdłużej, ale nie chcą wyglądać sztucznie czy nienaturalnie. Dlatego naukowcy z Filorgii postawili na „dotyk francuskiego piękna” nie zaś na „amerykański sen”. Udało im się uzyskać preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają naturalną wolumetrię, wypełniają bruzdy i zmarszczki i poprawiają gęstość, jakość oraz nawilżenie skóry, regenerując ją od wewnątrz. Gama jest wzbogacona o lidokainę, substancję znieczulającą, która sprawia, że zabiegi z użyciem Art Fillersą wyjątkowo komfortowe.

filorgax Tri-Hyal – potrójna moc kwasu hialuronowego

Zastosowana w gamie Art Filler technologia Tri-Hyal pozwala na niezwykle precyzyjną aplikację kwasu, osiągnięcie bardzo naturalnego, pozbawionego sztuczności efektu odmłodzenia i krótki „down time”, czyli czas rekonwalescencji po zabiegu. Naukowcy z Laboratoires Filorga uzyskali to łącząc wolne cząsteczki kwasu hialuronowego z różnymi długościami łańcuchów kwasu zmodyfikowanego. Dzięki temu udało się to, co do tej pory było trudne do osiągnięcia: innowacyjne preparaty Art Filler nie tylko idealnie się rozprowadzają, ale też pozostają w miejscach podania. Specjaliści podkreślają ich „przewidywalność”, co oznacza, że preparaty nie przemieszczają się w skórze i nie powodują efektów ubocznych.Badania kliniczne prowadzone przy użyciu aparatury medycznej (profilomertii i ultrasonografii wysokiej częstotliwości) udowodniły, że wypełniacze Art Filler nie powodują powstawania ziarniniaków i ognisk zapalnych. Wysoką jakość preparatów i ich bezpieczeństwo gwarantuje biologicznie czysty kwas hialuronowy.

Rekordowo długi czas utrzymywanie się preparatów w skórze – 18 miesięcy

Nowoczesne wypełniacze Art Filler oprócz zaawansowanej technologii i naturalnego efektu odmładzania wyróżnia także wyjątkowa trwałość. Zaawansowane badania kliniczne (metodą ultrasonograficzną i polimetryczną), prowadzone jeszcze przed wprowadzeniem preparatów na rynek, potwierdziły spektakularną skuteczność produktów, ich trwałość wynoszącą aż 18 miesięcy i wyjątkową tolerancję w skórze. Przez cały okres badania nie stwierdzono działań niepożądanych ani powikłań po stosowaniu preparatów. Oznacza to też, że czas rekonwalescencji po zabiegu, „down time”, jest wyjątkowo krótki.

Gwarancja najwyższego bezpieczeństwa

Preparaty Art Filler powstają w Belgii, w jednej z najnowocześniejszych fabryk nowej generacji produkującej najwyższej jakości kwas hialuronowy. Każda strzykawka z preparatem jest indywidualnie sprawdzana, a cały proces produkcyjny – w 100% kontrolowany i monitorowany. Fabryka posiada wszystkie standardy ISO, a gama wypełniaczy Art Filler jest wyrobem medycznym klasy III. Wszystko to gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa preparatów wstrzykiwanych w skórę.Potwierdzono wyjątkową tolerancję i maksymalne bezpieczeństwo całej gamy, zarówno w badaniach obiektywnych, za pomocą aparatury, jak i subiektywnych, ocenianych przez pacjentów.

Art Filler Fine Lines
Preparat, który poprawia jakość i nawilżenie skóry, wygładza drobne, powierzchowne zmarszczki.

filorga2Art Filler Volume
Preparat, który nadaje objętość i przywraca naturalną wolumetrię twarzy.

filorga3Art Filler Universal
Preparat, który wygładza średniogłębokie i głębokie zmarszczki.

filorga4Art Filler Lips
Preparat, który zwiększa objętość ust lub poprawia kontur i okolicę ust.

filorga5

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Korekcja doliny łez i poprawa owalu młodej twarzy

Zabiegi z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego pozwalają błyskawicznie poprawić wygląd i proporcje także młodej twarzy! Zabieg poleca dr Izabela Krzysztonek-Weber z kliniki Medissa w Krakowie.

Subtelna wolumetria twarzy i modelowanie ust

Wraz z wiekiem twarz zaczyna tracić objętość, mniej jędrne stają się też usta. Jak przywrócić im młody wygląd? Wyjaśnia dr Jacek Kłak z Centrum Dermamed we Wrocławiu.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki