WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Subtelna wolumetria twarzy i modelowanie ust

Wraz z wiekiem twarz zaczyna się zapadać i tracić młodzieńczą objętość, mniej jędrne i apetyczne stają się też usta. Objawy te nie tylko dodają lat, ale też nadają twarzy smutny, zmęczony wyraz. Z pomocą przychodzą wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, które są najszybszą metodą poprawy tzw. wolumetrii twarzy, czyli przywrócenia jej młodzieńczej objętości, a także modelowania i powiększania ust – bezkonkurencyjnie! Już subtelna zmiana robi dużą różnicę, mimo że efekt jest bardzo naturalny. Przekonała się o tym pacjentka dr. Jacka Kłaka z @CentrumDermamed we Wrocławiu (www.dermamed.com.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane (www.teoxane.pl).

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki