WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Sunekos Body

SUNEKOS BODY – nowy zabieg na rozstępy i wiotką skórę ciała

Sunekos Body to nowy zabieg, który był prezentowany podczas Wirtualnych Dni Medycyny Estetycznej organizowanych przez nasz portal dla lekarzy medycyny estetycznej. Już znajdziesz go w wybranych gabinetach – to innowacyjna metoda ujędrniania wiotkiej skóry ciała i pozbycia się rozstępów. Jak dokładnie działa? 
Sunekos Body uzupełnia gamę zabiegów Sunekos na twarz, które już podbiły rynek estetyczny (Sunekos 200 nagrodzony został Perłą Dermatologii Estetycznej 2019 w kategorii „Magnetyczne spojrzenie”). Są to preparaty zawierające kompozycję kwasu hialuronowego i odpowiednio dobranych aminokwasów, które podawane w skórę metodą mezoterapii regenerują macierz pozakomórkową, czyli przede wszystkim pobudzają do pracy fibroblasty, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny, czego efektem jest ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Teraz do gabinetów wchodzi nowy preparat Sunekos Body, skomponowany specjalnie pod kątem potrzeb skóry ciała.
Sunekos Body

Jak działa Sunekos Body?

Preparat zawiera niskiej gęstości kwas hialuronowy oraz opatentowaną sekwencję 6 aminokwasów odpowiednio dopasowanych do potrzeb skóry ciała (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina). Ta unikalna kompozycja wpływa na regenerację macierzy pozakomórkowej w celu przeciwdziałania zwiotczeniu skóry oraz rozstępów.
Sunekos Body:
  • poprawia elastyczność i jędrność skóry
  • zmniejsza rozstępy
  • redukuje wiotkość skóry

Zabieg wykonuje się na następujące obszary:

  • okolice kolan
  • ramiona
  • brzuch
  • wewnętrzna strona ud
Efekty Sunekos Body

Czy zabieg trzeba powtarzać?

Dla uzyskania pożądanego efektu najlepiej wykonać serię powtórzeń – zwykle to 4 zabiegi w odstępach tygodniowych. Ilość podawanego preparatu jest uzależniona od obszaru poddawanego zabiegowi oraz stopnia zaawansowania wiotkości skóry.
Więcej na:
www.bdaesthetic.com

Dodaj komentarz

Podobne tematy


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki