WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Stymulacja młodości skóry z Radiesse

Radiesse to prawdziwy hit medycyny estetycznej. Preparat na bazie hydroksyapatytu wapnia silnie stymuluje produkcję kolagenu w skórze. Pierwszy efekt ujędrnienia i liftingu widoczny jest tuż po zabiegu, optymalny – gdy dojdzie do pełnej stymulacji młodości skóry, tj. około 3 miesiące po zabiegu.

Radiesse ma certyfikat FDA od 2006 roku.
Ponad 5 mln wykonanych zabiegów Radiesse na całym świecie!

Zobacz, co wyróżnia ten zabieg:

  • Hydroksyapatyt wapnia zastosowany w Radiesse jest opatentowany i dzięki unikalnej formule identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. To gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu i naturalne efekty.
  • Radiesse silnie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych. Zachodzi ona wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, które tworzą w tkankach „rusztowanie” – po ok. 4 miesiącach żel jest pochłaniany przez mikrofagi i znika ze skóry, ale jego miejsce zajmuje nowy kolagen wyprodukowany na skutek stymulacji przez fibroblasty. Dzięki temu skóra naturalnie się odmładza, staje się grubsza i bardziej elastyczna.
  • RadiesseDzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia (kremem Emla) zabieg jest komfortowy dla pacjenta. Wykonuje się go za pomocą igły (w delikatnych partiach twarzy) i kaniuli (w okolicy policzków, aby unieść opadające „chomiki”). Podanie preparatu w twarz trwa ok. 30 minut.
  • Radiesse może być stosowany do wypełnienia umiarkowanych i głębokich bruzd nosowo-wargowych, bródkowo-wargowych, obszarów jarzmowych oraz poprawy kształtu i konturu twarzy, w tym także nosa. Co ważne, rezultat zawsze jest naturalny – nie musisz obawiać się nadmiernego wypełnienia i przerysowania rysów twarzy. To też jeden z najlepszych preparatów odmładzających dłonie.
  • Efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj ponad rok, a u wielu pacjentów nawet ponad 2 lata. Szczególnie długo rezultat widoczny jest na skórze grzbietów dłoni.
  • Zazwyczaj wystarczy jeden zabieg do uzyskania optymalnego efektu, ale po 3-4 miesiącach zaleca się konsultację lekarską, podczas której lekarz powinien dokonać oceny skóry i w razie potrzeby wykonać zabieg uzupełniający.
  • Radiesse nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjenci z reguły zaraz po zabiegu wracają do pełnej aktywności. Możliwe objawy niepożądane po nakłuciach, takie jak obrzęk, ból, zasinienia czy zaczerwienienie, ustępują zwykle po 2-3 dniach. Proces ten można przyspieszyć, stosując specjalne kremy „po zabiegach”.
  • Decydując się na zabieg, nie ma potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Radiesse jest w 100% biokompatybilny, tj. wchłania się w sposób naturalny. Bezpieczeństwo i skuteczność Radiesse zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.

zabieg Radiesse

Radiesse efekty

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Odbudowa i odmłodzenie środkowej części twarzy

Z wiekiem dochodzi do zaniku objętości w środkowej części twarzy, co dodatkowo nadaje nam zmęczony i smutny wygląd. Jak przywrócić twarzy młodość i wypoczęty wygląd? Zabieg z użyciem wypełniaczy poleca dr Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej z Saska Clinic.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki