WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Odbudowa i odmłodzenie środkowej części twarzy

Z wiekiem dochodzi do zaniku objętości w środkowej części twarzy, co dodatkowo nadaje nam zmęczony i smutny wygląd. Jedną z najbardziej skutecznych metod odbudowy krągłości charakterystycznych dla młodych osób jest podanie w tym obszarze wypełniacza, który dopasowuje się do dynamicznych okolic twarzy, tak by wyglądała naturalnie nie tylko w spoczynku, ale też w ruchu. To bardzo ważne! Zabieg błyskawicznie odmładza – efekt wypełnienia jest widoczny tuż po zabiegu, a jednocześnie sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą i świeżą. Zabieg wykonuje dr Iwona Radziejewska-Choma (www.radziejewska.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane.

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki