WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Sekretny zabieg gwiazd – Zaffiro

Anita Sokołowska została ambasadorką zabiegu Zaffiro – nieinwazyjnego sekretu młodości wielu gwiazd. Spot reklamowy z jej udziałem został zaprezentowany podczas spotkania zorganizowanego przez lidera opatentowanych technologii medycyny estetycznej w Polsce, ITP S.A. Byliśmy tam! 

Zaffiro Katarzyna Nadolna Anita Sokołowska– Medycyna estetyczna to branża zaawansowanych technologii, które od wielu lat dostępne są także w Polsce. Mogę śmiało powiedzieć, że dzieje się tak w znacznej mierze dzięki współpracy ITP S.A. z najlepszymi światowymi markami. Staramy się być zawsze na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w dziedzinie medycyny, śledzimy prowadzone badania kliniczne, nawiązujemy relacje z największymi producentami. Wszystko po to, aby dostarczać naszym Klientom skuteczne i bezpieczne technologie – powiedziała Katarzyna Nadolna, Dyrektor Generalna ITP S.A.

W spotkaniu, które poprowadziła Karolina Ferenstein-Kraśko, wzięła udział także dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda, specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej, która podsumowała efekty, jakie przynosi zabieg:
– Polacy coraz chętniej korzystają z osiągnięć medycyny estetycznej, aby wyglądać pięknie i młodo. Nie chcą jednak efektu przerysowania. Zaffiro jest właśnie taką technologią, która choć ujmuje naszej skórze lat, pozwala zachować naturalny wygląd. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji, więc bezpośrednio po nim można wrócić do swoich codziennych obowiązków. Bardzo cenię w Zaffiro to, że efekty jego stosowania są widoczne nie tylko bezpośrednio po zabiegu. Dzięki Zaffiro skóra staje się jędrniejsza z każdym dniem i taka pozostaje na długo.

Ambasadorka Zaffiro – Anita Sokołowska

Podczas spotkania premierę miał spot reklamowy Zaffiro z udziałem ambasadorki marki, Anity Sokołowskiej. – Podobnie jak wiele kobiet prowadzę intensywny tryb życia, a jednocześnie, jak każdej z nas, zależy mi, aby zachować dobrą formę i naturalne piękno – dla mnie szczególnie ważne. Przy małej ilości czasu na odpoczynek, a tym samym braku możliwości właściwej regeneracji organizmu, nie jest to łatwe. Dlatego cieszę się, że dzięki takim zabiegom jak Zaffiro mogę w krótkim czasie osiągnąć naturalny efekt pięknej i jędrnej skóry w nieinwazyjny sposób – mówiła aktorka.

Jak działa Zaffiro?

zabieg ZaffiroZaffiro to innowacyjna technologia przeciwstarzeniowa stosowana w nieinwazyjnej medycynie estetycznej. W unikalny sposób wykorzystuje dobroczynne działanie promieniowania podczerwonego na głębokie warstwy skóry, aby naturalnie ją ujędrnić i pobudzić do produkcji kolagenu. Zabieg ma na celu zagęszczenie skóry, zwiększenie jej napięcia i elastyczności. Termolifting Zaffiro daje natychmiastowy efekt, który z upływem czasu umacnia się.

Jest to technologia wyposażona w nowoczesne szkło szafirowe, które wzmacnia emisję światła podczerwonego prowadząc do efektu cieplnego skóry nazywanego termoliftingiem. Zaffiro umożliwia podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65 stopni C, dzięki temu włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości. Fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych, są jednocześnie stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien. Dzięki temu mamy do czynienia z wielowymiarowym efektem liftingu, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny, ale także spektakularny sposób.

Kiedy pojawia się efekt?

Natychmiast! To świetny zabieg przed ważnym wyjściem, ślubem, randką czy inną uroczystością. Dla trwałości i pogłębienia efektu warto zabieg powtórzyć kilkakrotnie.

Peeling wodny

Zaffiro Anita Sokołowska
Od lewej: makijażystka Anna Orłowska (fanka Zaffiro!), Anna Kondratowicz i Iwona Czapran (WirtualnaKlinika.pl), Małgorzata Śliwińska (marketing manager ITP S.A.)

Najnowsza generacja urządzeń Zaffiro została wyposażona w technologię peelingu wodnego (waterpeeling), który potęguje efekt odmładzający i ujędrniający całego zabiegu. Dwufazowy strumień powietrza i wody bezpiecznie i kompleksowo oczyszcza skórę, dostarczając jej odpowiednie składniki aktywne oraz zapewnia odpowiednie nawilżenie, odświeżenie i wygładzenie. Po pełnym zabiegu Zaffiro zaleca się regularne złuszczanie skóry i jej wzmacnianie za pomocą Waterpeelingu, który umożliwia całoroczną pielęgnację skóry, tak by efekt odmłodzenia utrzymywał się jak najdłużej.

Wskazania do zabiegu

Zabieg może być stosowany na obszarze całego ciała i twarzy, jest bezpieczny i nie wymaga przygotowań oraz okresu rekonwalescencji. Zaffiro polecany jest dla osób, które pragną poprawić owal twarzy, podnieść opadające policzki, poprawić wygląd dekoltu, szyi, piersi, zlikwidować luźną skórę ud, kolan, wewnętrznej strony ramion oraz brzucha. Udoskonalona technologia Zaffiro, dzięki wykorzystaniu peelingu wodnego oraz ulepszonych systemów chłodzenia głowicy, za pomocą której wykonywany jest zabieg, pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty w krótszym czasie.

Najlepsze wskazania to:

  • utrata jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie w wyniku procesu starzenia lub utraty wagi
  • utrata jędrności skóry ciała w wyniku procesu starzenia lub utraty dużej masy ciała (brzuch, wewnętrzne partie ud i ramion, skóra nad kolanami)
  • wiotkość skóry brzucha
  • bruzdy wargowo-nosowe, zmarszczki
  • utrata owalu twarzy
  • poszarzała, wymagająca odżywienia skóra

ZaffiroZaffiro, Anita Sokołowska

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Onda + Schwarzy

Terapia łączona ONDA + Schwarzy

Te dwie innowacyjne technologie doskonale uzupełniają swoje działanie, dzięki czemu możesz uzyskać jeszcze lepszy i trwalszy efekt wymodelowania ciała z jednoczesnym podkreśleniem i wzmocnieniem mięśni.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki