WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Klinika Tazbir

Terapie łączone hi-tech w Klinice Tazbir

Nieczęsto zdarza się aby o medycynie estetycznej rozmawiać w… ogrodzie. My mieliśmy taką okazję podczas spotkania prasowego w klinice Dr Marty Tazbir w Łodzi. Tematem przewodnim były terapie łączone z wykorzystaniem najnowszych technologii hi-tech.

Dr Marta Tazbir na kongresach medycznych i innych konferencjach występuje często jako ekspert terapii laserowych, które są nieodzownym elementem skutecznych autorskich terapii łączonych proponowanych w klinice Tazbir.

Nie ma dwóch jednakowych rozwiązań, które pozwolą osiągać ten sam efekt u dwóch różnych pacjentek, tak jak nie ma jednego przepisu na nowoczesne odmładzanie, który zadziała tak samo u różnych osób. Jednym z ulubionych urządzeń dr Marty Tazbir jest laser Fraxel Dual, będący światowym standardem skutecznej laseroterapii – jest to jeden z najlepszych małoinwazyjnych laserów frakcyjnych do odmładzania skóry, który przynosi spektakularne efekty, jeśli znajduje się w rękach doświadczonego lekarza. Unikalna technologia lasera została tak skonstruowana, żeby w sposób małoinwazyjny, nieablacyjny (bez usuwania tkanki), a z drugiej strony maksymalnie efektywny i bezpieczny poprawiać strukturę skóry, a tym samym pewnie i szybko ją odmładzać.

Spotkanie było dobrą okazją do przyjrzenia się też innym technologiom, które są częstym elementem proponowanych w Klinice Tazbir terapii łączonych. Były to m.in. dobrze znane i już z ugruntowaną pozycją na rynku platformy Zaffiro i Storz, ale także obecne od niedawna w Klinice urządzenia jak np. Sectum. Prezentowane w formule zabiegów wykonywanych w gabinetach były dodatkowym, dobrym pretekstem do rozmowy o ich zaletach oraz unikalnych efektach, jakie dają w połączeniu lub działając samodzielnie w ustalonych i dostosowanych do problemu sekwencjach. Jakość i efektywność wszystkich technologii, które są dostępne w Klinice pozwala realizować tu wszelkie plany, a nawet marzenia związane z wyglądem i dobrym samopoczuciem. To miejsce ze szczególną atmosferą i nie bez powodu część spotkania odbywała się w przepięknym ogrodzie, który znajduje się na terenie Kliniki. Przestrzeń dostępna dla wszystkich pacjentów jest niezwykłym wyróżnikiem miejsca, od lat słynącego z jakości i skuteczności proponowanych terapii.

Klinika Tazbir

Przygotowywane tu indywidualne plany leczenia są skuteczną odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety, niezależnie od wieku i etapu życia na jakim się znajduje. Trendy w medycynie estetycznej łączy jedno: efekt zabiegów ma wyglądać na dzieło genów i być podkreśleniem naturalnych atutów i niwelowaniem niedoskonałości. W Klinice Tazbir znajdują się nie tylko wszystkie technologie pozwalające osiągać ten efekt, ale także świetny zespół – eksperci z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, chirurgii i ginekologii.

„Są takie miejsca w których czujemy się wyjątkowe i w których cała uważność skierowana jest na nasze potrzeby związane z pięknem i dobrym samopoczuciem. To jedna z przesłanek, która przyświecała mi i przyświeca przy tworzeniu mojej Kliniki i jej oferty. Chętnie poddaję się ocenie osób, które wybierają to miejsce i za Państwa pośrednictwem zapraszam do odwiedzenia Kliniki dr Tazbir kobiety z całej Polski, które poszukują piękna i troski o ich skórę i ciało” – mówi Dr Marta Tazbir.

Dodaj komentarz

Podobne tematy

zabiegi przed gwiazdką

Zabiegi polecane przed Gwiazdką!

Z jakich zabiegów warto teraz skorzystać, aby przygotować się do świątecznych wyjść i Nowego Roku? Polecamy grudniowe hity z gabinetów […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki