WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Schwarzy

Schwarzy – nieinwazyjny sposób na wyrzeźbienie mięśni i wymodelowanie sylwetki!

Wiosenny hitem w gabinetach są w tym roku zabiegi pozwalające jednocześnie wymodelować sylwetkę i wyrzeźbić mięśnie. Wykorzystują one pole elektromagnetyczne wywołujące dogłębną stymulację mięśni. Zabiegi są nieinwazyjne, przyjemne i szybko dają widoczne efekty. Najmocniejszą technologią tego typu jest Schwarzy marki DEKA. Zabieg poleca Sonia Narkiewicz, kosmetolog z Evo Medical Spa w Chorzowie.

zabieg Schwarzy

Jak działa Schwarzy?

Schwarzy wykorzystuje autorską technologię FMS (Focused Magnetic Stimulation – skoncentrowana stymulacja magnetyczna), która wyzwala intensywne skurcze mięśni, a także wywołuje lipolizę w komórkach tłuszczowych oraz prowadzi do ich uszkodzenia i kontrolowanej apoptozy. Efektem jest redukcja tkanki tłuszczowej i jednoczesne podkreślenie, wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni w takich obszarach, jak pośladki, brzuch, biodra, nogi i ramiona.

Zabieg jest kompletnie nieinwazyjny – urządzenie jest wyposażone w dwa aplikatory (każdy emituje aż 2,5 tesli mocy), które z łatwością dostosowują się do różnych partii ciała, powodując skurcze mięśni poprzez skoncentrowaną energię magnetyczną. Gwałtowna zmiana pola magnetycznego, generowana przez urządzenie, przekazuje prąd bezpośrednio w głąb tkanki mięśniowej, co prowadzi do wywołania w niej intensywnych skurczy – w trakcie 30-minutowego zabiegu dochodzi do 20 000-60 000 skurczy mięśni, takiego efektu nie da się uzyskać na siłowni! 30 minut Schwarzy na brzuch to jak 800 brzuszków! Dostępne są różne programy „ćwiczeń” – dla początkujących, standardowy i profesjonalny, a także o wysokiej intensywności na poszczególne partie ciała (brzuch, pośladki, nogi i ramiona).

Schwarzy

Zabieg jest bardzo komfortowy, w trakcie możesz się w pełni relaksować. Co ciekawe, jako jeden z niewielu może być wykonywany w ubraniu! Nie wymaga też okresu rekonwalescencji, od razu po nim możesz wrócić do codziennych zajęć.

A efekty? Po serii 6-8 powtórzeń uzyskasz widoczne napięcie i wzmocnienie mięśni, ujędrnienie skóry, a także zmniejszenie obwodów w wybranych obszarach. Najlepsze rezultaty widać po 2-4 tygodniach po ostatniej sesji – tyle czasu potrzeba, aby organizm pozbył się tkanki tłuszczowej i aby doszło do pełnej przebudowy mięśni.

Schwarzy doskonale też uzupełnia działanie innych technologii modelujących ciało, dzięki czemu efekty są szybsze, lepsze i trwalsze. Terapia łączona Schwarzy + bestsellerowy zabieg Onda została nagrodzona Perłą Dermatologii Estetycznej 2021!

Efekty zabiegu Schwarzy:

efekty Schwarzy
efekty Schwarzy

Schwarzy okiem eksperta

Zabieg poleca Sonia Narkiewicz, kosmetolog z Evo Medical Spa:

Urządzenie Schwarzy to przełomowa technologia do kompleksowego rzeźbienia sylwetki. Jedyna taka technologia dostępna na rynku wykorzystująca pole elektromagnetyczne oraz autorską technologie FMS, czyli skoncentrowaną stymulację magnetyczną. Zmusza mięśnie do intensywnej pracy, dzięki czemu przyśpiesza rozkład tkanki tłuszczowej, dodatkowo wzmacnia strukturę mięśni, dzięki czemu po kilku zabiegach nasi pacjenci mogą cieszyć się wyrzeźbioną sylwetką.
 
Urządzenie idealnie uzupełnia ofertę naszej kliniki w celu zwiększenia efektywności zabiegów mających na celu rzeźbienie sylwetki, poprawy wyglądu oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Nasi pacjenci bardzo często wybierają ten zabieg by zwiększyć efektywność treningów na siłowni lub gdy nie maja czasu na klasyczne ćwiczenia. Jest to idealny zabieg dla osób prowadzących siedzący tryb życia lub chcących zacząć ćwiczyć i budować mięśnie. Urządzenie działa na różne partie ciała, by poprawić napięcie mięśniowe, działa również jako wspomaganie rehabilitacji pourazowej mięśni.
 
Naszym klientom najbardziej podoba się możliwość wyrzeźbienia sylwetki bez wysiłku, urządzenie zapewnia nam spersonalizowany trening na konkretną partię. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętnie korzystają ze Schwarzy, ponieważ intensywność działania zabiegu idzie tutaj w parze z bezpieczeństwem i komfortem zabiegu. Zabieg polecany jest przede wszystkim dla osób chcących skutecznie zredukować tkankę tłuszczową, wyszczuplić brzuch, nogi, podnieść pośladki, wzmocnić mięśnie głębokie, ujędrnić ciało.
 
Rekomendowany plan zabiegowy jest zależny od naszej kondycji ciała i mięśni, zaleca się wykonanie od 6 do 8 zabiegów, o częstotliwości dwóch zabiegów w tygodniu. Zabieg trwa 30-40 minut, zależne jest to od wybranego programu. Zaleca się raz w miesiącu wykonywać przypominające sesje dla podtrzymywania efektu.

Zabieg wykonasz w:

logo evo medical spa

Evo Medical Spa
ul. Lwowska 34
41-500 Chorzów
tel +48 535 000 141
kontakt@evospa.pl
www.evospa.pl

Więcej o Schwarzy:
www.itpestetyka.pl, www.schwarzy.pl

logo ITP
https://www.youtube.com/watch?v=t0at1LmHk_o

Dodaj komentarz