WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Onda + Schwarzy

Terapia łączona ONDA + Schwarzy

Te dwie innowacyjne technologie doskonale uzupełniają swoje działanie, dzięki czemu możesz uzyskać jeszcze lepszy i trwalszy efekt wymodelowania ciała z jednoczesnym podkreśleniem i wzmocnieniem mięśni. Poznaj terapię łączoną ONDA + Schwarzy, nagrodzoną przez lekarzy Perłą Dermatologii Estetycznej 2021. Zabieg poleca Patrycja Olkis-Bąk, kosmetolog z Evo Medical Spa w Chorzowie.

Na czym polega terapia łączona ONDA + Schwarzy?

ONDA to bestsellerowa technologia tzw. zimnych mikrofal, która szybko i skutecznie radzi sobie z opornym tłuszczem, cellulitem i zwiotczałą skórą. Natomiast Schwarzy to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zabiegi „minisiłownie”, które pozwalają nie tylko wysmuklać wybrane obszary ciała – zwłaszcza te oporne na dietę i ćwiczenia, ale też jednocześnie wzmacniać mięśnie, szybko eksponując ich rzeźbę! Połączenie tych dwóch technologii okazało się strzałem w dziesiątkę i pozwoliło stworzyć kompleksową, nowoczesną terapię zapewniającą efekt idealnie wyrzeźbionej i ładnie umięśnionej sylwetki! Urządzenia działają w pełnej synergii – ONDA powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych i uwolnienie ich zawartości w postaci glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych, które podczas wysiłku są wykorzystywane jako materiał energetyczny przez mięśnie. Z kolei ich praca, stymulowana polem elektromagnetycznym Schwarzy, przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej. Dzięki temu efekt jest szybszy, lepszy i trwalszy! I zyskujesz coś, co do tej pory było niemożliwe poza siłownią – budowę masy mięśniowej i pięknie wyrzeźbiony brzuch, pośladki, biodra, nogi czy ramiona!

Onda Schwarzy

Jak działają te dwie technologie?

ONDA to prawdziwa innowacja na rynku modelowania sylwetki. Urządzenie już stało się bestsellerem i coraz więcej pacjentek pyta o ten zabieg! ONDA wykorzystuje technologię tzw. zimnych mikrofal o częstotliwości 2,45 GHz, które docierają do podskórnej tkanki tłuszczowej i w bezpieczny, kontrolowany sposób uszkadzają komórki tłuszczowe. Ich zawartość zostaje upłynniona i usunięta z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny, niezwykle skuteczny! Poza tym działa potrójnie: redukuje nagromadzoną tkankę tłuszczową, zmniejsza nawet oporny cellulit oraz ujędrnia i napina skórę.

Schwarzy natomiast wykorzystuje technologię FMS, czyli skoncentrowaną stymulację polem magnetycznym, która prowadzi do wywołania intensywnych skurczów mięśni w obszarze poddawanym zabiegowi. W czasie jednej półgodzinnej sesji dochodzi do 20-60 tys. skurczy, w przypadku brzucha to tak, jakbyś wykonała 800 brzuszków! Efektem jest redukcja tkanki tłuszczowej i jednocześnie wzmocnienie masy mięśniowej. Panie szczególnie cenią zabiegi na brzuch, ramiona i pośladki (efekt liftingu!), a panowie chętnie korzystają ze Schwarzy, aby poprawić swój „kaloryfer”.

Obydwie technologie są stosowane w czasie jednej wizyty w gabinecie, jako terapia łączona. To idealna propozycja dla osób, które marzą o kompleksowej poprawie swojej sylwetki i pięknie wymodelowanym, wyrzeźbionym ciele!

Efekty zabiegów Schwarzy + Onda

Schwarzy efekty
Onda efekty

Onda + Schwarzy okiem eksperta

Patrycja Olkis-Bąk

Terapię poleca Patrycja Olkis-Bąk, kosmetolog z Evo Medical Spa:

Podstawą nowoczesnej kosmetologii jest łączenie technologii Hi-Tech w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów zabiegowych. W Evo Medical Spa od początku działalności stawiamy na synergiczne działanie zabiegów tworząc indywidualne protokoły zabiegowe na wiele problemów estetycznych.

Jednym z naszych ulubionych połączeń jest zintegrowanie zabiegów Onda i Schwarzy. Onda jako zabieg silnie wyszczuplający stanowi doskonały wstęp do zastosowania pola elektromagnetycznego w celu poprawy sylwetki. Połączenie tych dwóch technologii gwarantuje uzyskanie ujędrnionej, wyszczuplonej oraz wyrzeźbionej sylwetki.

Należy podkreślić, iż obydwa sprzęty są certyfikowane jako medyczne, co gwarantuje efekty potwierdzone badaniami klinicznymi. Protokoły zabiegowe stworzone przez producenta pozwalają osiągnąć spektakularne efekty w relatywnie krótkim czasie, jednak musimy pamiętać, że osiągnięcie zamierzonych celów zabiegowych wymaga przeprowadzenia serii. Po wykonaniu zaleconej ilości zabiegów nasi klienci zauważają znaczną redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę jakości skóry oraz wyrzeźbienie sylwetki.

Zabieg wykonasz w:

logo evo medical spa

Evo Medical Spa
ul. Lwowska 34
41-500 Chorzów
tel +48 535 000 141
kontakt@evospa.pl
www.evospa.pl

Więcej o Schwarzy:
www.itpestetyka.pl, www.schwarzy.pl

logo ITP

Dodaj komentarz