WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Odbudowa środkowej części twarzy

Jednym z objawów starzenia się skóry jest utrata objętości w środkowej części twarzy, co powoduje również, że wyglądamy na bardziej zmęczone i smutne. Jak przywrócić twarzy młodzieńczą objętość i nadać jej bardziej pogodny wyraz – z użyciem wypełniaczy? Wyjaśnia prof. dr hab. n. med. Wioletta Barańska-Rybak, specjalista dermatologii i wenerologii (www.baranska-rybak.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane.

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

Korekcja doliny łez i poprawa owalu młodej twarzy

Zabiegi z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego pozwalają błyskawicznie poprawić wygląd i proporcje także młodej twarzy! Zabieg poleca dr Izabela Krzysztonek-Weber z kliniki Medissa w Krakowie.

Kompleksowe odmłodzenie wyglądu twarzy

Odpowiednio dobrane i podane wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają na kompleksową poprawę wyglądu całej twarzy już podczas jednej wizyty w gabinecie! Zabieg prezentuje dr Dagmara Misiek-Cyrwus z gabinetu Krak-Medica w Krakowie.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki