WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Kompleksowe odmłodzenie wyglądu twarzy

Z wiekiem na twarzy pojawiają się widoczne oznaki starzenia związane z ubytkami tkankowymi oraz wiotkością i opadaniem skóry. To między innymi tzw. chomiki, dolina łez, cienie pod oczami, pogorszenie się owalu twarzy, opadanie policzków, a także charakterystyczne ubytki na wysokości skroni – kontur twarzy przestaje się wpisywać w tzw. trójkąt młodości i nabiera ciężkości w dolnych partiach, objętość i jędrność tracą też usta. Na szczęście wszystkie te objawy można szybko zniwelować za pomocą wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Taki właśnie kompleksowy zabieg poprawy wyglądu całej twarzy wykonała Dr Dagmara Misiek-Cyrwus z gabinetu medycyny estetycznej Krak-Medica w Krakowie (www.krak-medica.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane (www.teoxane.pl).

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki