WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Liposonix

Kalina Ben Sira przetestowała i poleca: zabieg Liposonix

Kalina Ben Sira, Klinika La PerlaKalina Ben Sira, prezes Kliniki La Perla, co miesiąc będzie się z nami dzielić opiniami na temat zabiegów z oferty Kliniki, które przetestowała na własnej skórze. W tym miesiącu poleca zabieg miejscowo redukujący nadmiar tkanki tłuszczowej Liposonix.

1 zabieg, 1 godzina i 1 rozmiar mniej!

To zabieg, który sama znalazłam podczas jednego z międzynarodowych kongresów. Posiada certyfikat FDA poświadczający jego skuteczność w niszczeniu komórek tłuszczowych, a nasza klinika wprowadziła go w Europie jako pierwsza!

Liposonix wykorzystuje najnowsze rozwiązania w  technologii ultradźwięków. Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu (HIFU) trwale usuwają tkankę tłuszczową, nie uszkadzając skóry, a jednocześnie ją ujędrniają! Technologia wykorzystywana przez urządzenie oparta jest na ponad 10-letnich badaniach klinicznych przez uznanych specjalistów w dziedzinie nowych technologii medycznych i ekspertów z zakresu ultradzwięków i ich zastosowania w medycynie.

Liposonix promowany jest hasłem: „1 zabieg, 1 godzina i 1 rozmiar mniej” – i muszę powiedzieć, że to nie tylko czysty slogan. Wiem, bo zanim kupiłam ten sprzęt, poddałam się na nim… lekkim torturom. Boli! Do wytrzymania, ale na pewno nie uśniesz i nie zrelaksujesz się podczas godzinnej sesji, nie ma mowy.

Efekty

Liposonix, zabieg wyszczuplającyPierwszy efekt widać po 2 tygodniach, a po 3 miesiącach – ostateczny. Warto pomóc organizmowi zmetabolizować zredukowany tłuszcz poprzez dietę i ćwiczenia – ja na szczęście nie musiałam o tym jakoś szczególnie pamiętać, bo to mój permanentny „konik”, który od dzieciństwa ze mną galopuje przez życie:-) Warto też po zabiegu robić masaże, najprościej endermologię LPG lub Icoone, aby przedrenować organizm i usprawnić usuwanie tkanki tłuszczowej.

Wtedy zabieg jest więcej niż świetny! Usunięty tłuszcz już nigdy nie wróci, bo go nie ma. Jeśli utyjemy, to w innych obszarach, a nie w tych poddanych zabiegowi.

Zabieg polecam osobom, które nie mają dużo czasu, są niecierpliwe i mają więcej niż 1,5 cm tłuszczu w danym miejscu, np. na brzuchu, udach, nad kolanami, w talii czy na plecach. Ja wykonałam zabieg na brzuch raptem 3 obszary – kwadraty. Efektem był ubytek 3 cm w obwodzie!

Mamy ponad 200 klientek zadowolonych z tego sprzętu, które wracają na inne obszary zabiegowe! Czyli: warto pocierpieć, bo jak boli, to znaczy, że działa:-) W Klinice La Perla zabieg Liposonix wykonuje lekarz.

Polecam!

Więcej o Liposonix na www.klinikalaperla.pl

Kalina Ben Sira, Klinika La Perla, LiposonixNasz ekspert: Kalina Ben Sira, założycielka i prezes sieci Klinik La Perla. Z wykształcenia – humanistka. Absolwentka licznych kursów międzynarodowych, podyplomowych studiów na kierunku zarządzanie wellnes i spa, a także szkół kosmetycznych. Z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań na całym świecie, które wprowadza na rynek polski, a wcześniej sama testuje i sprawdza. Wszystko po to, aby każdy klient mógł bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzystać z usług Kliniki La Perla. Swoją wiedzą i doświadczeniem Kalina Ben Sira dzieliła się z widzami „Pytania na śniadanie” w TVP oraz Polsat Cafe, gdzie była gospodarzem programu „7 życzeń”. Była też gospodynią programu „Beauty Inspektor” w Polsat Cafe. Prowadzi zajęcia ze studentami kosmetologii i lekarzami – słuchaczami podyplomowych studiów medycyny estetycznej w Warszawskiej Akademii Medycznej. Wielokrotnie wyróżniona za swoje działania biznesowe. Została finalistką konkursu organizowanego przez Radio Pin i BRE Bank „Sukces Pisany Szminką Businesswoman Roku 2009” oraz laureatką nagrody „Kobieta z pasją… która potrafi”, przyznawanej przez Europejską Unię Kobiet. W 2012 roku jako jedna ze 100 kobiet z całej Polski otrzymała tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet. Otrzymała również nagrodę Manager Award za stworzenie marki La Perla i zarządzanie siecią ekskluzywnych klinik.

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Sunekos Cell – nowe podejście do leczenia cellulitu

Sunekos Cell to pierwszy preparat, który walczy z cellulitem poprzez zmniejszenie kwasicy w tkankach i pobudzenie mechanizmów poprawy macierzy zewnątrzkomórkowej. Dzięki temu nie tylko usuwa skórkę pomarańczową, ale też zapobiega jej powstawaniu. Zabieg pokazuje dr Ewa Rybicka.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki