WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

ONDA

ONDA – bestsellerowy zabieg redukujący tkankę tłuszczową i cellulit!

Ten zabieg podbił rynek i stał się jedną z ulubionych technologii modelujących ciało, o którą pyta wiele pacjentek. Technologia zimnych mikrofal szybko i skutecznie rozbija tkankę tłuszczową i zmniejsza cellulit, a efekty są widoczne praktycznie od pierwszej sesji! Zabieg poleca Fabiola Kotwińska-Kowolik, kosmetolog z Evo Medical Spa w Chorzowie.

Jak działa ONDA?

ONDA wykorzystuje innowacyjną technologię mikrofal Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Częstotliwość mikrofal jest całkowicie bezpieczna, podczas zabiegu wynosi 2,45 GHz, dzięki czemu działa na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Energia mikrofal kumuluje się w tkance tłuszczowej (bez naruszania okolicznych struktur) i prowadzi do pęknięcia błony komórkowej komórek tłuszczowych – ich zawartość zostaje upłynniona i w postaci glicerolu oraz wolnych kwasów tłuszczowych usunięta z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych w ciągu kolejnych 4-8 tygodni. Dzięki zastosowaniu systemu chłodzenia w głowicach zabieg jest całkowicie bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona przed przegrzaniem.

Onda

W zabiegu stosowane są dwie głowice: głębokiego działania – do redukcji tkanki tłuszczowej i rozbijania głębokiego, uporczywego cellulitu, a także płytkiego działania – do redukcji powierzchownego cellulitu i ujędrniania skóry. Głowica ta wywołuje skurcz włókien kolagenowych, co daje natychmiastową poprawę napięcia skóry, a także pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co prowadzi do nasilającego się stopniowo ujędrnienia i uelastycznienia skóry. Dzięki temu ONDA jest wskazana także dla osób będących w trakcie odchudzania – ułatwia bowiem wymodelowanie ciała, wysmukla obszary oporne na dietę i ruch, a jednocześnie zapobiega wiotkości skóry po utracie kilogramów.

Pierwsze rezultaty są widoczne już po jednym zabiegu, ale najlepiej wykonać serię 4 powtórzeń (w odstępach co 3-4 tygodnie). ONDA zapewnia aż potrójny efekt poprawy wyglądu ciała:

  • redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie obwodów,
  • redukcja cellulitu, nawet zaawansowanego i uporczywego,
  • ujędrnienie skóry.

Warto też wiedzieć, że ONDA doskonale radzi sobie z podwójnym podbródkiem. Szczególnie doceniają to osoby, które mimo szczupłej sylwetki mają problem z uporczywą tkanką tłuszczową w okolicy podbródka i szyi, co dodaje kilogramów całej sylwetce i bardzo postarza twarz. Dzięki technologii ONDA mogą pozbyć się problemu raz na zawsze!

Poznaj też terapię łączoną ONDA + Schwarzy nagrodzoną Perłą Dermatologii Estetycznej 2021>

Efekty zabiegu ONDA:

Onda efekty
Onda efekty
Onda efekty
Onda efekty

ONDA okiem eksperta

Fabiola Kotwińska-Kowolik

Zabieg poleca Fabiola Kotwińska-Kowolik, kosmetolog z Evo Medical Spa:

Jedną z najnowszych technologii w renomowanych gabinetach beauty jest urządzenie ONDA. Jest to wszechstronny zabieg wyszczuplający, ujędrniający i modelujący sylwetkę, dlatego cieszy się ogromnym zainteresowaniem w naszej klinice.

Zabieg ten polecany jest dla osób borykających się z cellulitem, miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, a także brakiem jędrności skóry. Dzięki swojej unikatowej technologii „zimnych fal” oraz zintegrowanemu systemowi chłodzenia – mimo intensywnego działania na komórki tłuszczowe, jest to zabieg komfortowy dla klienta.

W zależności od wskazań wykonujemy zwykle od 1 do 4 zabiegów w odstępach 3-tygodniowych. Pierwsze efekty napięcia i wygładzenia skóry pojawiają się bezpośrednio po zabiegu, natomiast pierwsze efekty wyszczuplenia można zauważyć już po 2-3 tygodniach od pierwszego zabiegu.

Klientki cenią technologię ONDA za krótki czas trwania zabiegu, komfort, brak okresu rekonwalescencji i przede wszystkim świetne efekty.

Zabieg wykonasz w:

logo evo medical spa

Evo Medical Spa
ul. Lwowska 34
41-500 Chorzów
tel +48 535 000 141
kontakt@evospa.pl
www.evospa.pl

Więcej o ONDA:
www.itpestetyka.pl, www.onda.pl

logo ITP
https://www.youtube.com/watch?v=OrF1DImJtyU

Dodaj komentarz