PODZIEL SIĘ

Mediostar Next Pro to zaawansowane technologicznie urządzenie do zabiegów bezbolesnej epilacji. Co więcej, dzięki specjalnej głowicy sprawdzi się także jako laser naczyniowy.

Mediostar Next Pro pozwala wykonywać szybkie i bezbolesne zabiegi epilacji niezależnie od koloru włosów, pory roku czy karnacji. Dzięki zaawansowanej technologii, m.in. dostępnym pięciu zróżnicowanym głowicom zabiegowym, terapeuta przedstawia pacjentowi indywidualny program zabiegowy, który jest w pełni efektywny.

Najpopularniejsza głowica STD stanowi unikalne połączenie 2 długości fali 810 i 940 nm emitowanych jednocześnie (Simultaneous Dual-Wavelength Emission), które – aktywnie pochłaniane przez melaninę i hemoglobinę – bezboleśnie usuwają owłosienie nawet do fototypu VI. 940 nm daje większą gwarancję sukcesu, przy pracy z pacjentem o jasnej skórze i cienkim blond włosie, ze względu na dużą absorpcję i dobre powinowactwo do oxyhemoglobiny. Głowica HP z kolei idealnie nadaje się do zabiegów z siwym i rudym włosem. Nowością są dwie głowice XL, w wersji S oraz L, które umożliwiają jeszcze szybszą i dokładniejszą pracę. Innowacyjnym rozwiązaniem jest też głowica ALEX – pierwsza na świecie kontaktowa głowica aleksandrytowa. 755 nm to najlepsza długość fali do efektywnego i bezbolesnego usuwania owłosienia przy typowym polskim fototypie. Jest to również pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które nie bazuje na bardzo drogich elementach eksploatacyjnych, występujących w standardowych rozwiązaniach aleksandrytowych.

Co ważne, wysoka moc pracy lasera – do 2,400 Watt – skraca serię do 4 zabiegów. Z kolei chłodzenie 360 stopni, wokół pola roboczego, sprawia, że komfort bezbolesnej epilacji jest zawsze na najwyższym poziomie.

Mediostar Next Pro to niezwykle efektywne urządzenie, z sukcesem wykorzystywane również w innych zabiegach m.in.: acne inversa, acne vulgaris, fotoodmładzaniu, onychomycosis i trądziku różowatym. W dowolnym momencie laser może być rozbudowany o głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało, do terapii zmian typu: teleangiektazje, naczynka o średnicy nawet 0,5- 2,0 mm, naczyniaki, Venous Lake, pajączki, Lymphangiomas czy Granuloma pyogenicum.

Szczegóły na filmie. Swoimi opiniami podzielili się też na nim eksperci już wykonujący zabiegi Mediostar Next Pro.

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.