WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Bezbolesna epilacja Mediostar Next Pro

Mediostar Next Pro to zaawansowane technologicznie urządzenie do zabiegów bezbolesnej epilacji. Co więcej, dzięki specjalnej głowicy sprawdzi się także jako laser naczyniowy.

Mediostar Next Pro pozwala wykonywać szybkie i bezbolesne zabiegi epilacji niezależnie od koloru włosów, pory roku czy karnacji. Dzięki zaawansowanej technologii, m.in. dostępnym pięciu zróżnicowanym głowicom zabiegowym, terapeuta przedstawia pacjentowi indywidualny program zabiegowy, który jest w pełni efektywny.

Najpopularniejsza głowica STD stanowi unikalne połączenie 2 długości fali 810 i 940 nm emitowanych jednocześnie (Simultaneous Dual-Wavelength Emission), które – aktywnie pochłaniane przez melaninę i hemoglobinę – bezboleśnie usuwają owłosienie nawet do fototypu VI. 940 nm daje większą gwarancję sukcesu, przy pracy z pacjentem o jasnej skórze i cienkim blond włosie, ze względu na dużą absorpcję i dobre powinowactwo do oxyhemoglobiny. Głowica HP z kolei idealnie nadaje się do zabiegów z siwym i rudym włosem. Nowością są dwie głowice XL, w wersji S oraz L, które umożliwiają jeszcze szybszą i dokładniejszą pracę. Innowacyjnym rozwiązaniem jest też głowica ALEX – pierwsza na świecie kontaktowa głowica aleksandrytowa. 755 nm to najlepsza długość fali do efektywnego i bezbolesnego usuwania owłosienia przy typowym polskim fototypie. Jest to również pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które nie bazuje na bardzo drogich elementach eksploatacyjnych, występujących w standardowych rozwiązaniach aleksandrytowych.

Co ważne, wysoka moc pracy lasera – do 2,400 Watt – skraca serię do 4 zabiegów. Z kolei chłodzenie 360 stopni, wokół pola roboczego, sprawia, że komfort bezbolesnej epilacji jest zawsze na najwyższym poziomie.

Mediostar Next Pro to niezwykle efektywne urządzenie, z sukcesem wykorzystywane również w innych zabiegach m.in.: acne inversa, acne vulgaris, fotoodmładzaniu, onychomycosis i trądziku różowatym. W dowolnym momencie laser może być rozbudowany o głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało, do terapii zmian typu: teleangiektazje, naczynka o średnicy nawet 0,5- 2,0 mm, naczyniaki, Venous Lake, pajączki, Lymphangiomas czy Granuloma pyogenicum.

Szczegóły na filmie. Swoimi opiniami podzielili się też na nim eksperci już wykonujący zabiegi Mediostar Next Pro.

Dodaj komentarz

Podobne tematy

15 zastosowań laserów!

Lasery to współczesne „miecze świetlne”, które pozwalają skutecznie pozbyć się wielu niedoskonałości skóry i poprawić urodę – coraz częściej bez bólu […]

Laserowa epilacja krok po kroku

Jesień to najlepsza pora na rozpoczęcie epilacji laserowej. Laser BTL LinScan pozwala pozbyć się niechcianych włosków (także jasnych!) bezboleśnie, skutecznie i szybko. Zobacz, […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki