WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

lifting wolumetryczny

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA

Lifting wolumetryczny wykonuje się przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości i stopniu usieciowania. Zabieg lekarz zwykle robi przy użyciu kaniuli, co pozwala z niewielkich miejsc wkłucia precyzyjnie rozprowadzić preparat i wymodelować twarz. Zabieg wolumetryczny pozwala odbudować objętość twarzy w obszarze policzków i twarzy, wypełnić dolinę łez, uwydatnić kości jarzmowe, poprawić kontur żuchwy, a nawet unieść tzw. chomiki.

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 6

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.