WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Makijaż permanentny oczu

Odmładzające triki w makijażu permanentnym

Makijaż permanentny – podobnie jak zwykły – może odmłodzić całą twarz! Zobacz, jakie efekty możesz uzyskać za jego pomocą.

Lifting brwi

Za pomocą makijażu permanentnego można zmienić kształt brwi i sprawić, aby były ładnie zaokrąglone, lekko unoszące się ku skroniom. Daje to wrażenie liftingu nie tylko brwi, ale całej twarzy!

Zobacz, na czym polega MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI >>>

Makijaż permanentny Przed i po zabiegu

Rozweselenie „smutnych” oczu

Gdy oczy mają opadające zewnętrzne kąciki, spojrzenie staje się smutne, a ty wyglądasz na starszą. Można jednak tak narysować kreski na górnych i ewentualnie dolnych powiekach, aby kąciki oczu optycznie się uniosły! „Otworzy” to oczy i sprawi, że cała twarz stanie się młodsza i bardziej promienna.

Zobacz, na czym polega MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU >>>

Makijaż permanentny Przed i po zabiegu

Makijaż permanentny po zabiegu

Uniesienie kącików ust

Nawet jeśli nie są takie z natury, niestety z czasem kąciki ust zaczynają opadać. Wykonując precyzyjny makijaż, można jednak je unieść i sprawić, że uśmiech znowu wygląda młodo.

Zobacz, na czym polega MAKIJAŻ PERMANENTNY UST >>>

Przywrócenie konturu ust

Jego zanik to też jeden z objawów starzenia się skóry. Usta zaczynają wyglądać jak rozmyte, a ich kontur jest niewyraźny i „poszarpany”. Doświadczona linergistka dobierze dla ciebie odpowiedni pigment i tak go poprowadzi po konturze, aby odzyskał wyraźną linię (ale bez efektu sztuczności). Można tu też zastosować dodatkowy trik uwypuklający tzw. łuk Kupidyna (serduszko nad środkiem ust) – nakładając nad ustami w tym miejscu ciut jaśniejszy od cery pigment kamuflujący (to tak jak trik z roztarciem białej kredki w tym miejscu).

Odświeżenie koloru ust

Czy wiesz, że podobno wraz z wiekiem kobiety zaczynają używać coraz więcej szminek? Nic dziwnego, soczysty pigment ich ust zaczyna z czasem blednąć, może też stać się nierównomierny. Zamiast jednak w kółko tuszować ten „defekt” pomadką, możesz zrobić makijaż permanentny ust mający na celu trwałe odświeżenie ich koloru. Dobra linergistka tak dobierze kolor barwnika, aby pasował do twojej karnacji oraz przypominał odcień warg z młodości. Bardzo ładnie wyglądają też usta ocieplone pigmentem o zabarwieniu koralowym. Można też zastosować trik – lekkie muśnięcie jaśniejszym pigmentem na samym ich środku sprawi, że usta staną się optycznie bardziej wydatne i sexy!

Makijaż permanentny ust przed i po zabiegu

Zobacz też, jak wykonać za pomocą makijażu medycznego optyczny LIFTING PIERSI >>>

Makijaż medyczny piersi – estetyczna korekcja brodawek
Makijaż medyczny piersi – estetyczna korekcja brodawek

Więcej o makijażu permanentnym na: 

www.permanentnywarszawa.pl

www.sharley.pl/oferta/makijaz-permanentny/

 

Logo Magda Bogulak

Logo Sharley

Dodaj komentarz

Podobne tematy

makijaż permanentny – WirtualnaKlinika.pl

Wszystko o makijażu permanentnym

Makijaż permanentny brwi, oczu i ust to wygodny sposób na podkreślenie urody. Idealny dla zabieganych i nie tylko:-) Sprawdź jego możliwości!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki