WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Makijaż permanentny dla mężczyzn

Panowie też mogą skorzystać z korzyści, jakie daje makijaż permanentny! To doskonały sposób na optyczne zagęszczenie rzadkich i cienkich rzęs, dodanie wyrazistości spojrzeniu czy wzmocnienie rzadkich brwi. Zobacz, z jakich możliwości mężczyźni korzystają najchętniej. Zdradza Magdalena Bogulak, prekursorka makijażu permanentnego w Polsce, właścicielka salonu Sharley oraz Centrum Makijażu i Centrum Szkoleniowego Long-Time-Liner.

Magdalena Bogulak
Magdalena Bogulak

Jaki makijaż panowie wybierają najczęściej?

Największą popularnością wśród mężczyzn cieszy się zdecydowanie makijaż permanentny oczu. Dzięki niemu możemy bardzo delikatnie podkreślić linię rzęs i optycznie je zagęścić, przez co spojrzenie staje się bardziej wyraziste.

Czy różni się od makijażu stosowanego u kobiet?

Tak, ponieważ u mężczyzn linergistka nie rysuje wyraźnej ciągłej kreski, tylko robi małe kropeczki lub cienkie kreseczki wzdłuż linii rzęs, tak aby efekt końcowy był jak najbardziej delikatny i naturalny, wręcz niezauważalny dla „niewtajemniczonych”. Oczywiście, standardem jest wykonanie wstępnej wizualizacji przez zabiegiem, tak aby każdy pan mógł sprawdzić, jak będzie wyglądał makijaż i czy dobrze będzie się z nim czuł.

A brwi?

Cienkie i przerzedzone można doskonale i naturalnie zagęścić, stosując metodą tzw. włoskową – linergistka dorysowuje na skórze nowe cienkie włoski w kolorze naturalnych brwi. Efekt też jest bardzo naturalny.

Ust panowie nie poprawiają?

Makijażu permanentnego ust mężczyźni obawiają się najbardziej, co zrozumiałe. Zapewniam jednak, że dobrze wykonany zabieg odświeżenia ich koloru czy korekty kształtu będzie wyglądać bardzo naturalnie.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

To typowe przeciwwskazania do makijażu permanentnego, takie jak infekcje wirusowe, opryszczka, suche i popękane usta, cukrzyca, łuszczyca, infekcje lub choroby oczu, stosowanie preparatów stymulujących wzrost rzęs (należy je odstawić na miesiąc przed zabiegiem) czy przyjmowanie leków sterydowych.

Czy panowie mogą też korzystać z makijażu medycznego?

Jak najbardziej! Pigmentacja medyczna to nowość, pozwala korygować i tuszować niedoskonałości skóry, takie jak blizny wszelkiego rodzaju, np. po operacjach czy wypadkach, ubytki brwi, plamy po bielactwie itp. Pigmenty są dopasowywane kolorem do skóry, a efekt naprawdę niesamowity!  Teraz, w okresie letnim, trzeba tylko pamiętać, że skóra pokryta pigmentem medycznym się nie opala.

Przeczytaj więcej o MAKIJAŻU MEDYCZNYM >>>

A czy mężczyźni sumiennie stosują się do zaleceń pozabiegowych?

Tak, bardzo, mężczyźni dbają o skórę z wyjątkową starannością, dokładnie według zaleceń linergistki. Smarują ją otrzymanym od nas specjalnym kremem, unikają basenu, długich kąpieli, zabiegów spa, nasłonecznienia. I są naprawdę bardzo zadowoleni z efektów!

Więcej o makijażu permanentnym na: 

www.permanentnywarszawa.pl

www.sharley.pl/oferta/makijaz-permanentny/

 

Logo Magda Bogulak

Logo Sharley

 

Dodaj komentarz

Podobne tematy

makijaż permanentny – WirtualnaKlinika.pl

Wszystko o makijażu permanentnym

Makijaż permanentny brwi, oczu i ust to wygodny sposób na podkreślenie urody. Idealny dla zabieganych i nie tylko:-) Sprawdź jego możliwości!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki