WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

depilacja LinScan

Bezbolesna i szybka depilacja BTL LinScan

Skuteczna depilacja to chyba jeden z najbardziej problematycznych i uciążliwych zabiegów estetycznych. Metod jest naprawdę dużo, ale większość z nich jest albo bolesna, albo po prostu nie daje trwałych efektów. Innowacyjny laser BTL LinScan pozwala pozbyć się niechcianych włosków bezboleśnie, skutecznie i szybko! 

Epilacja jest uznawana za najbardziej skuteczną metodę na pozbycie się niepożądanego owłosienia. Podczas zabiegu, w odróżnieniu od depilacji, promienie lasera usuwają włos wraz z cebulkami, co pozwala nam cieszyć się gładką skórą na stałe. Dzięki temu możemy też zapomnieć o bolesnym problemie wrastających włosków, które są zmorą wielu kobiet.

LinScanNie-zwykły laser!

Nowe podejście do laserowego usuwania owłosienia stanowią urządzenia, w których wiązka światła jest w ruchu w trakcie aplikacji. Zaletą tej metody jest bezbolesność zabiegów przy jednoczesnej wysokiej skuteczności. Technologia MCT – bezbolesnego usuwania owłosienia – stanowi w laserze BTL LinScan innowacyjnną metodę pracy niedostępna w innych laserach. W przypadku metody MCT w laserze BTL LinScan przesuwaniem wiązki steruje skaner, a nie operator. Dzięki temu BTL LinScan jako jedyny na świecie laser diodowy oferuje niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni zabiegowej. Przykładowo zabieg epilacji nóg możemy wykonać już w 15-30 min. Wysoką skuteczność gwarantuje technologia linearnego skanowania i automatyczny dobór parametrów zabiegu do typu skóry i rodzaju włosów.

LinScanEpilacja zazwyczaj może być stosowana na wszystkich partiach skóry, ale skuteczność tej metody z reguły w dużej mierze zależy od odcienia karnacji i koloru owłosienia. Jednak BTL LinScan, dzięki kontaktowemu chłodzeniu skóry oraz inteligentnemu oprogramowaniu, daje gwarancję bezpiecznej i skutecznej epilacji zarówno w przypadku jaśniejszych, jak i ciemniejszych typów skóry.

Ostatnią, ale jedną z ważniejszych zalet jest jedynie niewielki dyskomfort podczas zabiegu. Niektóre metody depilacji potrafią być niestety bardzo bolesne i często wymagają wielokrotnego powtarzania. Epilacja laserem BTL LinScan pozwala naprawdę zminimalizować nieprzyjemne odczucia, a dodatkowo eliminuje również ryzyko podrażnień. Zabieg może być wykonywany zarówno na jasnej, jak i ciemniejszej karnacji.

Gdzie wykonać zabieg?

Euro Laser Clinic
ul. Lewakowskiego 10
35-119 Rzeszów
tel. 667 380 380
rzeszow@eurolaserclinic.pl
www.eurolaserclinic.pl

Więcej o bezpiecznej depilacji i lista gabinetów wykonujących zabiegi BTL LinScan na:
www.btlestetyka.pl

logo BTL

Facebook


www.facebook.com/btlestetyka

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Epilacja laserowa

Sezon na lasery rozpoczęty! O czym pamiętać, decydując się na serię zabiegów epilacji laserowej? Czy nowoczesne lasery radzą sobie z […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki