WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

szyja

Jak zlikwidować „obręcze Wenus”?

„Obręcze Wenus” nie mają nic wspólnego z drogocenną starożytną biżuterią, tylko… poziomymi zmarszczkami na szyi, które zdradzają nasz wiek. 

Skóra szyi i dekoltu jest delikatniejsza i cieńsza niż skóra twarzy, więc bardzo szybko się starzeje, robi się wiotka, cienka i nieestetycznie pofałdowana. Z wiekiem coraz bardziej jest widoczny ten kontrast i szyja w pewnym momencie zaczyna nieestetycznie odstawać od pięknie zadbanej cery. Jest to okolica wyjątkowo delikatna i podatna na upływ czasu z powodu niewielkiej podściółki tłuszczowej oraz zmniejszonej ilości gruczołów łojowych. Dlatego też odmładzanie tego obszaru ciała jest dla lekarzy medycyny estetycznej szczególnym wyzwaniem. Nowością w gabinetach medycyny przeciwstarzeniowej i anti-aging jest biostymulator tkankowy, który w naturalny sposób pobudzi produkcję kolagenu w skórze, dając spektakularne możliwości w odmładzaniu szyi!

opakowanie_linerase-perbaAtelokolagen Linerase

Preparat ten zaliczany jest do grupy stymulatorów tkankowych, które w naturalny sposób pobudzają produkcję kolagenu – włókien podporowych skóry, odpowiedzialnych za napięcie i jędrność. Preparat działa jak impuls uaktywniający naturalne procesy regeneracyjne. Pod jego wpływem dojrzała skóra zagęszcza się, napina i odzyskuje młodzieńczy wygląd. Co istotne, Linerase jest bezpieczny, naturalny. Rezultaty ujędrnienia, uelastycznienia i wygładzenia skóry są widoczne już po kilku dniach. Ostateczny efekt regeneracji, ujędrnienia i zagęszczenia skóry osiągamy po wykonaniu pełnej terapii. Kuracja obejmuje zazwyczaj 2 do 4 zabiegów w odstępach 14 – 21 dni, jednakże o ich ilości i częstotliwości decyduje lekarz w zależności od wieku pacjenta i stanu jego skóry. O odmładzaniu szyi tą metodą warto pomyśleć odpowiednio wcześnie, ponieważ zabieg, który sprawdzi się u osoby przed 40. rokiem życia, u starszej może już okazać się niewystarczający. A zawsze lepiej zapobiegać, niż niwelować oznaki starzenia się.

Dodaj komentarz

Podobne tematy


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki