WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Dr Barbara Jerschina

Zabiegi na ciało polecane podczas odchudzania!

Dr Barbara Jerschina specjalizuje się w kompleksowym odchudzaniu oraz leczeniu nadwagi i otyłości. Niezależnie od tego, ile kilogramów chcesz zrzucić, ważną częścią każdego programu są zabiegi, które ułatwiają modelowanie ciała i zapobiegają wiotkości skóry! W klinice Dr Barbara Jerschina Face and Body Clinique dostępne są najnowsze technologie – ich łączenie zapewnia jeszcze szybsze, lepsze i trwalsze efekty. A niektóre z zabiegów są wykonywane synchronicznie np. na 4 ręce, co znacznie skraca czas wizyty. Zresztą, u dr Jerschiny i zespołu jej specjalistów wykorzystana jest każda minuta – np. podczas zabiegu na ciało możesz też liczyć na odświeżenie i rewitalizację twarzy. A jakie zabiegi szczególnie lubią dr Barbara Jerschina oraz jej zespół kosmetolożek?

Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique

Proshock Ice

To ulubiony zabieg dr Barbary Jerschiny! Jest to prawdziwy szok dla komórek tłuszczowych – urządzenie łączy aż dwie technologie niezwykle skuteczne w modelowaniu sylwetki: kriolipolizę i falę uderzeniową. Zimno powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych w obszarze wymagającym wymodelowania, a fala dźwiękowa pobudza mikrokrążenie i drenaż. – Zabieg daje szybko widoczny efekt zmniejszenia obwodów, poprawy napięcia skóry, a także drenażu – mówi dr Barbara Jerschina. – Jest świetny po całym dniu pracy. Orzeźwia, dodaje mi mnóstwo energii, zmniejsza obrzęk i uczucie ciężkich nóg, a rano widać, że obwody są mniejsze!

Dr Barbara Jerschina

Clatuu Alpha

Ten zabieg poleca Ewelina Tulwin, kosmetolog. Clatuu Alpha to zabieg kriolipolizy, czyli inaczej „wymrażania” tkanki tłuszczowej. Adipocyty, czyli komórki tłuszczowe, są wrażliwe na zimno i giną w temperaturze od 5 do –10 stopni C, przy czym otaczające tkanki (mięśnie, nerwy czy naczynia krwionośne) pozostają nienaruszone. – Uwielbiam ten zabieg, ponieważ działa nawet na tkankę tłuszczową oporną na dietę i ćwiczenia, i robi to w zaledwie 45 minut! – mówi Ewelina.

Onda

To jedna z ulubionych technologii Estery Wojtczuk-Sońty, kosmetolog. Dlaczego? – Dlatego, że ma aż potrójne działanie: redukuje tkankę tłuszczową, zmniejsza cellulit oraz napina i ujędrnia skórę w jednym zabiegu – wyjaśnia Estera. Onda zawdzięcza swoje działanie innowacyjnej technologii mikrofal (Coolwaves), które mają zdolność selektywnego docierania do głęboko położonej tkanki tłuszczowej, stymulują też fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, dzięki czemu efekt ujędrnienia skóry pogłębia się przez kolejne 3-6 miesięcy.

Estera Wojtczuk-Sońta

Icoone

Icoone to innowacyjne, bardzo lubiane przez pacjentki urządzenie do masażu próżniowego i silnej stymulacji skóry. Jest to ulubiony zabieg Marty Kuleszy, kosmetolog, mgr fizjoterapii, która sama boryka się z problemem ciężkich nóg i kiedy tylko znajdzie czas, chętnie z niego korzysta. – Icoone świetnie modeluje sylwetkę, drenuje całe ciało i likwiduje cellulit. Dodatkowym plusem tej technologii jest to, że mogą z niej bezpiecznie korzystać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią – wyjaśnia.

Icoone

Storz Medical

To jeden z topowych zabiegów Klaudii Kamińskiej, kosmetolog. Urządzenie wykorzystuje falę dźwiękową do rozbijania tkanki tłuszczowej i redukcji nawet zaawansowanego cellulitu. – Bardzo lubię ten zabieg, bo efekt jest widoczny już po jednym zabiegu! – mówi Klaudia. Storz Medical świetnie też wspiera inne zabiegi stosowane w programach modelowania ciała, np. kriolipolizę. Dzięki temu efekty są szybsze, lepsze i trwalsze.

Venus Legacy

– Uwielbiam „Venusiki” i robię ten zabieg zawsze przed wyjazdem na wakacje czy na narty. To mój faworyt, bo pięknie kształtuje całą sylwetkę, zmniejsza cellulit, ujędrnia skórę działa przeciwstarzeniowo – mówi Małgorzata Skrobisz, kosmetolog. W klinice do dyspozycji są dwa sprzęty, często wykorzystywane synchronicznie, więc zabieg jest o połowę krótszy. Venus Legacy swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym, VariPulse oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym. Skuteczność w modelowaniu sylwetki i walce z cellulitem potwierdza certyfikat FDA!

Scizer

To zabieg bardzo lubiany przez Aleksandrę Siwierską, kosmetolog. Urządzenie wykorzystuje innowacyjną technologię HIFU (wysokoenergetycznych skoncentrowanych ultradźwięków), która pozwala bardzo precyzyjnie i selektywnie zniszczyć komórki tłuszczowe, a jednocześnie obkurcza włókna kolagenowe, co daje natychmiastowy efekt poprawy napięcia skóry, oraz stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, co prowadzi do stopniowego zagęszczania i ujędrniania skóry. – Moim faworytem jest Scizer, ponieważ to skuteczny i jednorazowy zabieg. Świetnie wpisuje się w oczekiwania zapracowanych pacjentów – poleca Aleksandra.

Cosmosoft

Katarzyna Pruszczyńska, kosmetolog, poleca nowatorskie, medyczne urządzenie wykorzystuje podciśnienie i technologię wolnozmiennego impulsowego pola elektromagnetycznego niskiej częstotliwości. – Moim ulubionym zabiegiem jest Cosmosoft, ponieważ daje on możliwość przeprowadzania terapii wyszczuplającej u pacjentów z dużą otyłością, szczególnie trzewną (otaczającą narządy wewnętrzne), która jest najbardziej niebezpieczna da zdrowia. Zabieg ten jest uwielbiany przez pacjentów, którzy ze względów zdrowotnych nie są aktywni fizycznie, oraz mających problem z zatrzymywaniem nadmiaru wody w organizmie – mówi. Cosmosoft pomaga też w regeneracji organizmu np. po intensywnym wysiłku fizycznym.
 

Dr Jerschina face & Body Clinique
Cosmosoft

Galeria zdjęć z zabiegów w Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique:

Zobaczcie też filmy z zabiegów w Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique:

Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique
ul. Topiel 18, Warszawa
tel. 604 129 064, 662 886 601, 664 733 660
www.drjerschina.pl

logo Dr Jerschina
Dr Barbara Jerschina

Dodaj komentarz

Gabinety

Podobne tematy


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki