WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Belotero – wypełniacze optymalnie zintegrowane ze skórą

Wypełniacze kwasu hialuronowego są jedną z najszybszych i najbardziej skutecznych metod przywrócenia twarzy młodzieńczego owalu i wypełnienie zmarszczek, a także korekty kształtu i wielkości ust. Obawiasz się efektu przerysowania? Postaw na preparaty wysokiej jakości, które dzięki swojej elastyczności i plastyczności równomiernie rozprowadzają się w skórze, dając naturalny efekt odmłodzenia, takie jak te z gamy Belotero firmy Merz Aesthetics. Znajduje się wśród nich jedyny na rynku wypełniacz z kwasem hialuronowym, który można aplikować techniką blanchingu w górnej warstwie skóry właściwej.  

Wypełniacze Belotero są zaprojektowane tak, aby dostosować estetyczne rozwiązania dla każdego pacjenta w zależności od strukturalnych i funkcjonalnych potrzeb skóry – od nawilżania i wygładzania skóry, do wypełnienia zmarszczek i powiększania ust. Co bardzo istotne, produkty Belotero dają przewidywalne i naturalne rezultaty, a poszczególne preparaty mogą być używane osobno lub w połączeniu.

wypełniacze Belotero

Gama produktów

Belotero
Miejsca podania Belotero Balance – techniką blanchingu

Wypełniacze Belotero są produkowane przy użyciu opatentowanej technologii dynamicznego sieciowania (Dynamic Cross-Linking Technology), dzięki której powstaje jednofazowy, spójny, wielozagęszczony żel (Cohesive Polydensified Matrix). W efekcie uzyskiwane są produkty o idealnej proporcji: spoistości, elastyczności i plastyczności, które dopasowują się do odpowiednich warstw skóry. Wpływa to na ich trzy główne właściwości: integrację produktu ze skórą, pozostawanie produktu w miejscu iniekcji oraz odporność produktu na siły zewnętrzne (nacisk). Ta zaawansowana technologia zapewnia możliwość wytworzenia produktów o różnych cechach w zależności od potrzeb docelowych warstwy skóry:

  • Belotero Hydro to idealny preparat do głębokiego nawilżenia skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, co gwarantuje silny efekt anti-aging.
  • Belotero Soft + jest optymalny do korekcji drobnych zmarszczek i głębokiego nawadniania, gdyż to preparat o silnej integracji ze skórą i zdolności wiązania wody.
  • Belotero Balance + to optymalny wybór do wypełniania zmarszczek średnio głębokich i poprawy konturu ust. To preparat o silnej integracji ze skórą i silniejszych właściwościach wypełniających. Jako jedyny na rynku – może być podawany płytko, co zapewnia bardzo naturalny efekt.
  • Belotero Intense + sprawdzi się przy wypełnianiu głębokich bruzd, powiększaniu ust i modelowaniu twarzy. To preparat o silnych właściwościach wypełniających, silnie podtrzymujący skórę, gwarantujący pozostawanie w miejscu iniekcji.
Belotero efekty
Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych (Belotero Balance)

Belotero Balance i technika blanchingu

Nowością w gamie jest wypełniacz Belotero Balance z lidokainą służący do redukcji średniogłębokich zmarszczek i korekty ust. Jego spoistość umożliwia optymalne dopasowanie do skóry, nie powodując zmiany jej struktury, i zapobiega przemieszczaniu się żelu. Jest to jedyny na rynku wypełniacz z kwasem hialuronowym, który może być podawany techniką blanchingu – a więc bardzo płytko, w górne warstwy skóry właściwej (typowe wypełniacze są podawane głębiej, w środkowe i głębokie warstwy skóry właściwej). Daje to bardzo naturalny efekt wypełnienia.

Belotero
Wypełnienie lwiej zmarszczki (Belotero Balance)

Wyłącznym dystrybutorem Belotero jest Urgo Aesthetics / Bioprofil Polska Sp. z o.o.
www.facebook.com/URGOAesthetics

logo Beloterourgo_logo

Dodaj komentarz

Podobne tematy

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.

Kompleksowe odmłodzenie wyglądu twarzy

Odpowiednio dobrane i podane wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają na kompleksową poprawę wyglądu całej twarzy już podczas jednej wizyty w gabinecie! Zabieg prezentuje dr Dagmara Misiek-Cyrwus z gabinetu Krak-Medica w Krakowie.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki