WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Wampirzy lifting – czym naprawdę jest Regeneris?

Zabieg Regeneris nazywa się wampirzym liftingiem, choć tak naprawdę jego celem jest silna regeneracja skóry i pobudzenie w niej naturalnych procesów w naprawczych. Polega na ostrzykiwaniu skóry osoczem bogatopłytkowym pozyskanym z własnej krwi pacjenta. Nie jest to więc metoda stricte liftingująca, ale w efekcie dochodzi do poprawy napięcia skóry i jej kompleksowego odmłodzenia. To „zabieg przyszłości” w całej medycynie!

Jak działa Regeneris?

Celem zabiegu jest silna biostymulacja komórek skóry – aby dłużej zachowały młodość i zdolności samonaprawcze. Pozyskane w odpowiedni sposób osocze z Twojej własnej krwi zawiera komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Czynniki wzrostu:

 • pobudzają procesy regeneracji tkanek
 • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
 • aktywują komórki macierzyste
 • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

Bezpieczeństwo zabiegu

Regeneris jest produktem w 100% biokompatybilnym i bezpiecznym nawet dla osób z wrażliwą czy alergiczną skórą. Warto przypomnieć, że już od ponad 10 lat osocze stosowane jest w medycynie (np. w ortopedii, stomatologii, chirurgii rekonstrukcyjnej – szczególnie w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej czy regeneracji i gojeniu tkanek przyzębia). Jest to zabieg znany i uważany za bardzo bezpieczny. Technologia oparta o Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry, a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Zawsze warto pytać lekarza, jakiego zestawu używa do zabiegu – na rynku jest bowiem wiele różnych marek produkujących zestawy do pobierania i wstrzykiwania osocza, a wśród nich są też „podróbki”. Nie powinno się też wstrzykiwać osocza ze zwykłych próbek laboratoryjnych! Regeneris (RegenACR) to opatentowane zestawy stworzone przez biotechnologów ze szwajcarskiego laboratorium RegenLab. Każdy zestaw jest jednorazowy, a po zabiegu lekarz wklei do Twojej karty specjalną naklejkę z numerem seryjnym zestawu.

Pamiętaj, aby przy wyborze zabiegu (tego i każdego innego) nie kierować się wyłącznie najniższą ceną, ale przede wszystkim bezpieczeństwem. Regeneris (RegenACR) to jedyne zestawy na rynku posiadające rejestracje CE, akredytacje TÜV, certyfikat FDA oraz 21 certyfiaktów ISO. Są bezpieczne, a pozyskiwane z nich osocze ma idealne parametry i stężenie, dzięki czemu jest w stanie skutecznie regenerować naszą skórę komórka po komórce.

Uwaga! Powszechna jest opinia, że im wyższe stężenie, tym lepiej. Nie jest to prawdą. Osocze pozyskiwane ze zwykłych probówek osiąga zbyt wysokie stężenie płytek krwi, przez co regeneracja skóry nie jest możliwa, a często nawet powoduje stany zapalne. Dlaczego? Po prostu – jeśli płytek jest za dużo, zaczynają się „dusić” i działają na siebie kanibalistycznie, co może mieć negatywny skutek dla skóry.

opakowanie_extra

srodek_extra

Jak wygląda zabieg z użyciem Regeneris?

Fanką Regeneris jest Kim Kardashian, która jakiś czas temu na Instagramie pokazała swoje zdjęcie z zabiegu – z całą twarzą we krwi. Z jednej strony gwiazda rozpromowała zabieg (była zachwycona efektami), z drugiej jej „krwawe” zdjęcie wystraszyło wiele kobiet. Nie obawiaj się – naprawdę krwi w momencie ostrzykiwania jest tyle, ile podczas zwykłej mezoterapii, i związana jest z nakłuwaniem skóry. Samo osocze ma kolor słomkowy:-)

Zabieg z użyciem Regeneris trwa dość krótko. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6-18 ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu.

Regeneris można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Jeden z zestawów zawiera również specjalną maskę komórkową, która znajduje zastosowanie w regeneracji skóry twarzy po zabiegach medycyny estetycznej, jak peelingi, mikrodermabrazja czy laser.

Zobaczcie zabieg Regeneris, jakiemu poddała się Anna Kondratowicz, red. naczelna WirtualnaKlinika.pl, w duecie z laserem frakcyjnym:

https://www.youtube.com/watch?v=TX6FqejeA4U

Efekty zabiegu

Podawanie oryginalych, szwajcarskich zestawów Regeneris w zmarszczki uruchamia proces stymulacji komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

[fiftyfifty img1=”//wirtualnaklinika.pl/wp-content/uploads/2015/12/twarz_po.jpg” img2=”//wirtualnaklinika.pl/wp-content/uploads/2015/12/Twarz_przed.jpg”]

 

Dzięki Regeneris możesz spodziewać się następujących rezultatów:

 • rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
 • remodeling włókien kolagenowych
 • poprawa ukrwienia skóry
 • wygładzenie zmarszczek i fałd – wolumetryczna, terapia biostymulująca komórki skóry
 • przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej
 • zabieg stosuje się też na skórę głowy w celu pobudzenia wzrostu gęstych i mocnych włosów

[fiftyfifty img1=”//wirtualnaklinika.pl/wp-content/uploads/2015/12/Oczy_przed.jpg” img2=”//wirtualnaklinika.pl/wp-content/uploads/2015/12/oczy_po.jpg”]

Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób:

 • wymagających rewitalizacji skóry twarzy (skóra zmęczona, bez napięcia, niejednolity kolor, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku)
 • z oznakami starzenie skóry ( fałdy, zmarszczki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość skóry)
 • po zabiegach medycyny estetycznej (regeneracja skóry, przyspieszenie gojenia)
 • z łysieniem typu męskiego
 • poszukujących produktów naturalnych
 • z ryzykiem wystąpienia alergii

[fiftyfifty img1=”//wirtualnaklinika.pl/wp-content/uploads/2015/12/Wlosy_przed.jpg” img2=”//wirtualnaklinika.pl/wp-content/uploads/2015/12/wlosy_po.jpg”]

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Mezoterapia skóry osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe PRP to naturalny, pozyskiwany z krwi pacjenta, „koktajl” do mezoterapii. Zabieg poleca dr n. med. Justyna Jończyk, specjalistka chirurgii plastycznej z One Clinic w Warszawie.

Hi-Tech Collagen Therapy

Hi-Tech Collagen Therapy to autorska terapia Kliniki Strzałkowski, polegająca na silnej biostymulacji skóry. Przetestowaliśmy ją!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki