WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

visual StylAge

Szybki sposób na seksowne usta

Chcesz szybko poprawić ich wygląd? Dodać im objętości, skorygować kształt lub zrewitalizować? Zobacz, na czym dokładnie polega ostrzykiwanie ust kwasem hialuronowym i jaki preparat wybrać, aby szybko nadać im wymarzony, kuszący wygląd!

Wszystko dla Twoich ust

Na rynku jest wiele preparatów kwasu hialuronowego, które podaje się w usta. Niewiele jednak ma tyle wskazań i możliwości co dedykowany tej właśnie części twarzy francuski wypełniacz StylAge Speciel Lips. Jest bardzo plastyczny i łatwy w podaniu, a dodatek mannitolu (silnego antyoksydantu) zmniejsza ryzyko pojawienia się siniaków i obrzęków po zabiegu. Można za jego pomocą powiększyć usta, przywrócić im utraconą objętość, skorygować dysproporcje i podkreślić kontur – działa więc bardzo kompleksowo.

StylAge logo

A co o zabiegu modelowania ust z użyciem StylAge Speciel Lips sądzą kobiety, które już mu się poddały?

 • 92% zamierza powtórzyć zabieg, co oznacza, że efekt końcowy ocenia pozytywnie
 • 1 na 4 osoby zmieniła swoje negatywne zdanie na temat zabiegów medycyny estetycznej – właśnie po tym zabiegu
 • 2/3 oceniło ból po zabiegu powiększenia ust kwasem hialuronowym StylAge Speciel Lips na zdecydowanie mniejszy, niż się spodziewały
 • większość pań zaznaczyła 3-5 (w skali 1-5) w odpowiedzi na pytanie, w jakim stopniu poddanie się zabiegowi może poprawić ich postrzeganie przez otoczenie
 • 85% przed zabiegiem nie wstydziło się powiedzieć koleżankom o planowanym modelowaniu ust kwasem hialuronowym
 • trwałość efektu uczestniczki oceniały najczęściej na 9 miesięcy (54%) i 12 miesięcy (39,6%)
 • 73% przyznało, że pod wpływem ich uczestnictwa ktoś z ich otoczenia poddał się zabiegowi modelowania/nawilżania ust!

(na podstawie ankiety przeprowadzonej na grupie 140 uczestniczek projektu Pierwsze Usta by StylAge) 

StylAge Lips

Co można poprawić?

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym kojarzy się głównie z powiększaniem ust. Pamiętaj jednak, że mocno „napompowane” wargi są dziś niemodne i celem zabiegu powinna być naturalna korekta ich kształtu. Nie wybieraj też na wzór ust modelek i gwiazd. Angelina Jolie ma piękne duże usta, ale Tobie mogą one po prostu nie pasować i wyglądać na Twojej twarzy sztucznie. Doświadczony lekarz pomoże Ci uzyskać najlepszy – dla Ciebie! – efekt, który podkreśli Twoją urodę.

Dzięki podaniu małej ilości francuskiego kwasu hialuronowego StylAge Speciel Lips można:

 • naturalnie powiększyć bardzo cienkie i „zacięte” usta
 • dodać wargom objętości, gdy dochodzi do jej zaniku (wraz z wiekiem), aby odbudować młodzieńczy uśmiech
 • skorygować asymetrię, np. między górną a dolną wargą
 • nadać ustom ładniejszy kształt, podkreślając łuk Kupidyna („serduszko” na środku)
 • podkreślić ich kontur (który też z czasem zanika i „rozmywa się”)
 • odświeżyć kolor, zrobić korektę czerwieni wargowej (mocno zrewitalizowane usta odzyskują ładny, naturalny kolor)
 • zlikwidować promieniste linie nad ustami (tzw. zmarszczki palacza)
 • podnieść kąciki ust

StylAge lips gdzie można wykorzystać

Jak wygląda zabieg?

Usta ostrzykuje się za pomocą cienkiej igły lub kaniuli (rodzaj tempo zakończonej długiej igły). Ta druga metoda wymaga mniejszej ilości nakłuć (co też wiąże się z mniejszym ryzykiem opuchnięć i siniaków) – zwykle robi się wtedy dwa małe otwory w kącikach ust, przez które wprowadza się kaniulę z kwasem hialuronowym. Usta smaruje się wcześniej kremem znieczulającym Emla lub podaje znieczulenie stomatologiczne, aby zminimalizować dyskomfort towarzyszący zabiegowi (uczucie lekkiego rozpierania). Zabieg jest krótki (trwa dosłownie kilka minut) i są panie, które bez problemów poddają mu się bez żadnego znieczulenia. W ofercie StylAge znajduje się też preparat do ust ze znieczulającą lidokainą, co dodatkowo łagodzi dyskomfort związany z nakłuwaniem cienkiej i tkliwej skóry ust.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Podobnie jak w wypadku każdego zabiegu związanego z ostrzykiwaniem, istnieje ryzyko pojawienia się siniaczków lub krwiaczków, choć jeśli ostrzykiwanie wykonuje doświadczony lekarz, jest ono naprawdę bardzo małe. Po zabiegu usta mogą być lekko obrzęknięte, ale dolegliwości te zwykle ustępują w ciągu kilkunastu godzin. Aby zminimalizować ryzyko pojawienia się siniaczków, przez 2-3 dni przed zabiegiem warto unikać aspiryny, dużych dawek witaminy C i alkoholu. Natomiast po zabiegu przez kilka dni warto smarować okolicę ust specjalnym preparatem przyspieszającym gojenie się skóry po zabiegach medycyny estetycznej – takim jak nowy Kojący krem regenerujący StylAge Skin Pro L’After. 

STYLAGE SKIN PROPrzeczytaj więcej o linii STYLAGE SKIN PRO >>>

Kiedy pojawia się ostateczny efekt?

Kwas hialuronowy wiąże wodę, więc tuż po jego podaniu usta mogą być lekko „napompowane”. Wszystko unormuje się w ciągu kilku dni. Może się wręcz wtedy okazać, że usta są mniejsze, niż się spodziewałaś. W czasie konsultacji lekarz zawsze może Ci zaproponować dostrzyknięcie kwasu (jako korekta zabiegu) – to rozsądniejsze podejście, niż podawanie go od razu w dużych ilościach. Efekt zabiegu utrzymuje się ok. 9-12 miesięcy.

[fiftyfifty img1=”//wirtualnaklinika.pl/wp-content/uploads/2015/12/Usta_przed.jpg” img2=”//wirtualnaklinika.pl/wp-content/uploads/2015/12/Usta_po.jpg”]

Kiedy zdecydować się na zabieg?

U kobiet po 30. roku życia dochodzi do powolnego zaniku konturu i objętości ust. Jest to więc dobry moment, aby pomyśleć o ich ostrzykiwaniu – jako o profilaktyce anti-aging. Jest to też doskonały zabieg dla osób w każdym wieku marzących o pięknym uśmiechu, także młodych! Rewitalizacja ust kwasem hialuronowym będzie ponadto dobrym pomysłem jako „zabieg bankietowy” przed wielkim wyjściem. Twoje usta zyskają świeżość i sexy wygląd!

visual StylAge

 

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie ust Russian Lips

Na czym polega modna technika modelowania ust Russian Lips? Wyjaśnia dr. n. med. Dominik Ludew. Zobaczcie na filmie!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki