WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Modelowanie ust Russian Lips

Russian Lips to obecnie jeden z najbardziej pożądanych sposobów modelowania ust! Inaczej są to tzw. usta na płasko. Zobaczcie, jak wygląda zabieg i posłuchajcie, co mówi o nim dr n. med. Dominik Ludew, specjalista dermatolog z Ruczaj Clinic w Krakowie. 

Russian Lips to nowy sposób dodawania ustom objętości. Polega na „rozciągnięciu” powierzchni warg i zwiększeniu ich wymiaru „wertykalnie”, pionowo – bez uwydatniania ich profilu (widocznego z boku). Ten rodzaj modelowania ust wybierają głównie młode, 20-30-letnie pacjentki, których usta nie straciły jeszcze jędrności i nie wymagają uzupełniania ubytków tkankowych, natomiast potrzebują delikatnego powiększenia i korekcji kształtu. Dla uzyskania naturalnego efektu niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego preparatu do zabiegu, który z jednej strony pozwoli na zwiększenie powierzchni i w ten sposób objętości ust, a z drugiej – będzie zgodny z anatomią i mimiką tego obszaru.

Do zabiegu pokazanego na filmie użyty został nowy preparat do modelowania ust Stylage® Lips Plus, który ma wyższe stężenie kwasu hialuronowego oraz większą gęstość, dzięki czemu idealnie nadaje się do precyzyjnego modelowania ust i dodawania im objętości zarówno techniką klasyczną, jak i Russian Lips. Jego parametry reologiczne dopasowane są do budowy anatomicznej warg. Poza zwiększeniem objętości ust i uwydatnieniem ich konturu sprawdza się również przy wyrównywaniu asymetrii oraz unoszeniu kącików ust. Zawarty w preparacie chlorowodorek lidokainy łagodzi ból związany z wykonaniem iniekcji. Jak podkreśla Joanna Szendzielorz, prezes Laboratoires Vivacy Polska, wprowadzenie nowego produktu Stylage® Lips Plus to odpowiedź na zgłaszane przez lekarzy zapotrzebowanie na preparat do zdecydowanej metamorfozy ust.

Marka Stylage dba też o nasze usta w domu i razem z nowym wypełniaczem wprowadziła do oferty nowy produkt pielęgnacyjny – odżywczy balsam do ust Vivacy Lip Protect. Produkt ten regeneruje i nawilża usta, nadając im jednocześnie naturalny połysk i natychmiastowe uczucie komfortu. Dzięki specjalnej kompozycji składników, takich jak mikrokuleczki kwasu hialuronowego, olej rycynowy, wosk słonecznikowy i masło shea, pozwala na zachowanie elastyczności i jędrności oraz ochronę ust, a apetyczny zapach czerwonych owoców towarzyszy nam już od pierwszej aplikacji. Balsam można kupić w sklepie internetowym sklep-vivacy.pl.

Polecamy!

Gdzie wykonać zabieg?

Ruczaj Clinic
ul. Bułgarska 15/U2
Kraków
tel. 793 116 111
hello@ruczajclinic.pl
www.ruczajclinic.pl

Producent Stylage:

Lea Vivacy

Laboratoires Vivacy Polska Sp. z o.o.
www.vivacylab.pl
www.vivacy.pl
www.sklep-vivacy.pl

Dodaj komentarz

Gabinety

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.

usta

Sposób na Super Lips!

Marzą ci się wyraźnie podkreślone usta? Pamiętaj, że duże nie znaczą nienaturalne! Regenyal Idea Super Lips zapewnia naturalny efekt i długotrwałą objętość ust nawet do 7-8 miesięcy. Co go wyróżnia?


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki