WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

mesoestetic mesohyal

Spersonalizowana mezoterapia mesoestetic mesohyal

Mezoterapia to technika polegająca na wprowadzaniu substancji aktywnych w skórę za pomocą licznych nakłuć w celu korygowania różnych problemów estetycznych, takich jak np. starzenie się skóry, cellulit czy nadmierne wypadanie włosów. Mesoestetic mesohyal to najbardziej wszechstronna gama koktajli do mezoterapii twarzy i ciała, która pozwala na tworzenie spersonalizowanych protokołów i terapii.

mesoestetic

Na czym polega mezoterapia?

Mezoterapia to zabieg medyczny polegający na zlokalizowanej, powierzchownej mikroiniekcji wybranych koktajli w głąb skóry. Metoda ta pozwala na optymalną penetrację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej z lepszymi efektami terapeutycznymi w porównaniu z jakąkolwiek inną aplikacją tych substancji. Dzięki temu szybko zobaczysz efekty korekcji wielu niedoskonałości i problemów estetycznych, takich jak: zmarszczki, fotostarzenie skóry, zmiany pigmentacyjne, odwodnienie, wiotkość, cellulit, utrata włosów.

Swoją skuteczność mezoterapia zawdzięcza połączeniu trzech mechanizmów oddziaływania na skórę podczas jednego zabiegu:

  • stymulacja fizyczna za pomocą igły (pobudzenie procesów naprawy i regeneracji tkanek),
  • efekt farmakologiczny (działanie substancji aktywnych),
  • aktywacja większych ilości receptorów w skórze dzięki podawaniu mikrodawek (mikrodozowanie maksymalizuje zdolność wchłaniania składników).

Metoda jest mało inwazyjna, nie wymaga specjalnych przygotowań do zabiegu, a pacjent od razu po zabiegu może powrócić do codziennych aktywności. Prawidłowo wykonany zabieg wraz z odpowiednią kwalifikacją pacjenta niesie minimalne ryzyko efektów niepożądanych.

Mesoestetic mesohyal to jedyna linia koktajli do intradermoterapii dająca możliwość personalizowania protokołów do potrzeb i rodzaju skóry pacjenta.

Co wyróżnia mesoestetic mesohyal?

  • Sprawdzona skuteczność – linia została przetestowana in vitro i in vivo w celu zapewnienia maksymalnej odpowiedzi terapeutycznej i tolerancji skórnej.
  • Sterylność roztworów.
  • Formuła oparta na kwasie hialuronowym – wszystkie produkty zawierają wysokiej jakości wolny kwas hialuronowy pochodzenia biotechnologicznego w różnych stężeniach.
  • Wyselekcjonowane składniki aktywne o określonej aktywności, które działają na biologiczne procesy skóry.
  • Oznakowanie CE – gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
  • Standardy farmaceutyczne.
  • Komplementarność z kosmeceutykami – szeroka gama produktów, których połączenie umożliwia skomponowanie spersonalizowanych zabiegów dostosowanych do potrzeb każdego pacjenta.

Zabieg może być wykonywany specjalnym urządzeniem mct injector, które łączy w sobie dwie uzupełniające się techniki: mezoterapię i karboksyterapię.

Gama mesoestetic mesohyal

Jest to najszersza gama certyfikowanych wyrobów medycznych ze znakiem CE do podawania śródskórnego w zabiegach na twarz, ciało i owłosioną skórę głowy. Preparaty umożliwiają tworzenie spersonalizowanych terapii do walki z oznakami procesu starzenia się skóry, łysienia oraz niedoskonałościami figury.

Niezwykle ważna jest właściwa diagnoza skóry i problem w celu określenia specyficznych potrzeb. Na tej podstawie dobiera się najbardziej odpowiednie, wyselekcjonowane substancje aktywne i indywidualnie opracowuje się program zabiegów. Wszystkie produkty gamy mesoestetic mesohyal mogą być ze sobą łączone. To aż 13 różnych koktajli do mezoterapii:

mesohyal X-DNA

To wyjątkowe połączenie kwasu hialuronowego z wysoko spolimeryzowanymi polinukleotydami, które przyczyniają się do aktywacji metabolizmu komórek i przyspieszają procesy regeneracji tkanki oraz zapewniają ochronę błon komórkowych. Skóra staje się jędrniejsza, młodsza, lepiej napięta. Preparat ten wpisuje się w trend biostymulacji, która zapewnia tkankom prawdziwe odmłodzenie od środka.

mesohyal hyaluronic

Żelowy roztwór wysoko stężonego, nieusieciowanego kwasu hialuronowego w stężeniu 15mg/ml zapewnia intensywne nawilżenie i rewitalizację skóry, pobudza procesy regeneracyjne.

mesohyal NCTC 109

Koktajl biorewitalizujący zawierający 11 witamin, 23 aminokwasów, 6 soli mineralnych i 3 koenzymy – dla pobudzenia metabolizmu komórkowego i gładkiej, promiennej, świeżej skóry!

mesohyal vitamin C

Roztwór z witaminą C i solami mineralnymi dla silnej ochrony antyoksydacyjnej, zmniejsza fotouszkodzenia, rozświetla skórę, ujednolica jej koloryt.

mesohyal DMAE

Roztwór z dimetyloaminoetanolem (DMAE), prekursorem acetylocholiny – neurotransmitera zaangażowanego w proces napinania mięśni. Zapewnia widoczny efekt liftingu i poprawy napięcia skóry.

mesohyal organic silicon

Roztwór z kwasem hialuronowym i krzemem organicznym – stabilizuje i wspiera strukturę skóry właściwej, pobudza syntezę kolagenu, elastyny i proteoglikanów. Zapewnia przebudowę, wygładzenie i ujędrnienie skóry.

mesohyal oligoelements

Zawiera 9 pierwiastków śladowych (cynk, magnez, molbiden, nikiel, kobalt, selen, miedź, mangan i wanad), które stymulują odnowę macierzy pozakomórkowej, zapewniając komórkom zachowanie prawidłowych funkcji biologicznych. Poprawia strukturę skóry, zmniejsza objawy starzenia.

mesohyal biotin

Biotyna odgrywa ważną rolę w metabolizmie węglowodanów, białek i tłuszczów. Ma zdolność kompensacji niedoborów odżywczych w skórze głowy, w wyniku których dochodzi do osłabienia kondycji włosów i ich przedwczesnego wypadania. Redukuje też wydzielanie łoju. Preparat wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu.

mesohyal carnitine

L-karnityna pooprawia metabolizm kwasów tłuszczowych, transportując je do mitochondriów, gdzie następuje proces utleniania, a następnie uwalnianie energii. Ułatwia modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu.

mesohyal artichoke

Wyciąg z karczocha ma działanie oczyszczające i drenujące, zmniejsza gromadzenie i zatrzymywanie wody w organizmie, wspomaga redukcję obrzęków i uczucia opuchnięcia.

mesohyal melilot

Roztwór kwasu hialuronowego w połączeniu z ekstraktem z nostrzyka, tokserutyną i solami mineralnymi poprawia drenaż i aktywuje mikrokrążenie. Wzmacnia naczynia krwionośne, ułatwia redukcję cellulitu i obrzęków.

mesohyal argibenone

Roztwór o działaniu przeciwstarzeniowym i antyoksydacyjnym zawierający peptyd biomimetyczny (heksapeptyd), który hamuje egzocytozę acetylocholiny rozluźniając mikroskurcze i redukując zmarszczki mimiczne.

Rozjaśnienie przebarwień mesohyal argibenone

mesohyal REDENX

Globalne rozwiązanie anti-aging – łączy działanie tripeptydu biomimetycznego z tetrapeptydem o synergicznym działaniu aktywującym syntezę białek ECM i prawidłową organizację macierzy pozakomórkowej. Zapewnia redukcję zmarszczek grawitacyjnych, poprawę jędrności i gęstości skóry.

Odmłodzenie i poprawa jakości skóry mesohyal REDENX

Protokoły łączone mesohyal

Wszystkie produkty mesoestetic mesohyal mogą być ze sobą łączone według wskazań i potrzeb skóry każdego pacjenta. Mesoestetic oferuje też gotowe protokoły, stworzone w oparciu o doświadczenia kliniczne:

mesohyal recharge C (NCTC 109 + vitamin C) – biorewitalizacja i depigmentacja

mesohyal age repair (hyaluronic + organic silicon) – nawilżenie i redukcja zmarszczek

mesohyal firm&lift (X-DNA + DMAE) – ujędrnienie skóry

mesohyal trichology (NCTC 109 + biotin) – zahamowanie wypadania włosów, wzmocnienie włosów

mesohyal body global (w zależności od stopnia cellulitu różne połączenia m.in. carnitine, melilot, artichoke czy organic silicon) – redukcja cellulitu zwartego, miękkiego lub obrzękowego

Partnerem metamorfozy w Dr Jerschina Face & Body Clinique jest:

mesoestetic

www.mesoestetic.pl
www.facebook.com/mesoesteticpolska
www.instagram.com/mesoestetic.poland/

metamorfoza dr Jerschina

Dodaj komentarz

Podobne tematy

LIVE – efekty metamorfoz!

Rozmawiamy o zabiegach mesoestetic, jakim dr Barbara Jerschina poddała uczestniczki metamorfoz. Zobaczcie efekty!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki